لوی در ستیز قوای مسلح از محل رویداد "تونل سالنگ" دیدن نمود

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۲۹ - ۱۸:۸
لوی در ستیز قوای مسلح از محل رویداد "تونل سالنگ" دیدن نمود

قاری فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح امارت اسلامی، در حالی که مسؤلان نظامی و محلی وی را همرای می نمودند امروز به سالنگ رفت و از محل رویداد المناک اخیر که در آنجا رخ داده بود، دیدن نمود.

لوی درستیز قوای مسلح، ضمن دیدار از محل مراتب تسلیت و همدردی خویش را به متضررین این حادثه‌ ابراز نموده و از منسوبین اردوی امارت اسلامی، شامل تیم های نجات، صحی، انجینری و اطفایه را که از آغازین این رویداد تا اکنون از هیچ گونه سعی و تلاشی در جهت کمک رسانی و بازگشایی این شاهراه دریغ نه ورزیدند قدردانی کرد.

همچنان لوی درستیز، از رانندگان این شاهراه خواست تا قوانین ترافیکی را مراعات نموده و از تکرار همچو حوادث طبعی جلوگیری نمایند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۹
Background image

معاون اول ستردرستیز از پوسته های خط فرضی دیورند بازدید نمود

الحاج مالی خان "صدیق" معاون اول ستردرستیز،  طی سفری به ولایت های پکتیا و خوست، ضمن دیدار با منسوبین و از پوسته های خط فرضی دیورند  مستقر در ولسوالی های دندپتان پکتیا و زازی آریوب خوست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۷:۵۵
Background image

معاون اول وزارت دفاع ملی از بخشهای مختلف قوماندانیت صحیه ستردرستیز دیدن نمود  

ملا محمد فاضل "مظلوم" معاون اول وزارت دفاع ملی در حالیکه ایشان را قوماندان صحیه ستردرستیز همراهی مینمود، از سرویس رادیولوژی، بخش های اکسری، معاینات تلویزیونی، انجیوگرافی، مرکز ساخت. . .

جمعه ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۰
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی در مراسم فراغت ۲۳۵ تن محصلین پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح اشتراک ورزید

پانزدهمین دور فراغت ۲۳۵ تن محصلین اکادمی ملی نظامی حضرت معاذ بن جبل و پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح معاونیت تعلیمات وپرسونل وزارت دفاع ملی، امروز طی مراسم خاص برگزار شد.

در. . .

BACK TO NEWS