لوی درستیز قوای مسلح کشور اینبار به همایش بزرگ مردم ولایت بدخشان اشتراک نمود

web_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۱۳:۹
لوی درستیز قوای مسلح کشور اینبار به همایش بزرگ مردم ولایت بدخشان اشتراک نمود

حافظ مولوی فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح در ادامه سفر کاری به زون شمالشرق کشور، اینبار به بدخشان رفت و در همایش بزرگ مردمی آن ولایت اشتراک و سخنرانی کرد.

در این گردهمايی مردمی لوی درستیز قوای مسلح که پیرامون شاخصه پیشرفت یک جامعه ی مترقی و با ثبات صحبت می نمود گفت: " ملت های بیدار و با فرهنگ هیچگاه شکار دسیسه های دشمن نه شده‌اند، با آنهم دشمن از ناتوانی اش با دامن زدن مسایل قومیت، زبان، سمت... در تلاش اند مردم ما را پارچه پارچه کنند."

لوی درستیز، در بخش سخنان اش که روی چگونگی حکومت داری خوب صحبت می نمود، از موقف گیری های غیرمسئولانه کشورهای جهان علیه فعالیت های امارت اسلامی در بخش های تامین امنیت و برقراری نظم در جامعه انتقاد کرد.

همچنان لوی درستیز، زندگی مسالمت آميز همه اقوام با هم برادر و مسلمان را یکی از عناصر جدا ناپذیر در نظام کنونی دانست و برای استحکام این فرهنگ به مردم  اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۲/۷/۷ - ۱۲:۳۵
Background image

رهبر ا.ا.ا حفظ الله از شفاخانه قول اردوی ۲۰۵ البدر بازدید بعمل آورد

روز گذشته امیرالمؤمنین حفظه الله و هیئت همراه شان از شفاخانه قول اردو ۲۰۵ البدر، قوماندان و دیگر مسؤلین قول اردو مذکور دیدار کردند.

شیخ صاحب حفظه الله در این دیدار از مجاهدین معلول ۲۰. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی از قوماندانیت صحیه ستردرستیز دیدن نمود

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی در حالی که ایشان را دوکتور محمدطاهر "احرار" قوماندان صحیه ستردرستیز همرای می کرد از بخش های مختلف تازه ایجاد شده و پولیکلینک این قوماندانی. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۲:۳۸
Background image

فراغت ۵۰۰ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ منصوری با اشتراک معاونین  وزارت دفاع ملی و ستردرستیز برگزار شد

به تعداد ۵۰۰ تن مجاهدین پس از فراگیری آموزش های نظامی، مسلکی و عقیدتی ۳ ماهه روز گذشته، طی برگزاری مراسم ویژه ی از مرکز تعلیمی قول اردوی ۲۰۳ منصوری فراغت حاصل نمودند.

در مراسم فراغت. . .

BACK TO NEWS