لوی درستیز قوای مسلح کشور اینبار به همایش بزرگ مردم ولایت بدخشان اشتراک نمود

web_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۱۳:۹
لوی درستیز قوای مسلح کشور اینبار به همایش بزرگ مردم ولایت بدخشان اشتراک نمود

حافظ مولوی فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح در ادامه سفر کاری به زون شمالشرق کشور، اینبار به بدخشان رفت و در همایش بزرگ مردمی آن ولایت اشتراک و سخنرانی کرد.

در این گردهمايی مردمی لوی درستیز قوای مسلح که پیرامون شاخصه پیشرفت یک جامعه ی مترقی و با ثبات صحبت می نمود گفت: " ملت های بیدار و با فرهنگ هیچگاه شکار دسیسه های دشمن نه شده‌اند، با آنهم دشمن از ناتوانی اش با دامن زدن مسایل قومیت، زبان، سمت... در تلاش اند مردم ما را پارچه پارچه کنند."

لوی درستیز، در بخش سخنان اش که روی چگونگی حکومت داری خوب صحبت می نمود، از موقف گیری های غیرمسئولانه کشورهای جهان علیه فعالیت های امارت اسلامی در بخش های تامین امنیت و برقراری نظم در جامعه انتقاد کرد.

همچنان لوی درستیز، زندگی مسالمت آميز همه اقوام با هم برادر و مسلمان را یکی از عناصر جدا ناپذیر در نظام کنونی دانست و برای استحکام این فرهنگ به مردم  اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۹
Background image

معاون اول ستردرستیز از پوسته های خط فرضی دیورند بازدید نمود

الحاج مالی خان "صدیق" معاون اول ستردرستیز،  طی سفری به ولایت های پکتیا و خوست، ضمن دیدار با منسوبین و از پوسته های خط فرضی دیورند  مستقر در ولسوالی های دندپتان پکتیا و زازی آریوب خوست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۷:۵۵
Background image

معاون اول وزارت دفاع ملی از بخشهای مختلف قوماندانیت صحیه ستردرستیز دیدن نمود  

ملا محمد فاضل "مظلوم" معاون اول وزارت دفاع ملی در حالیکه ایشان را قوماندان صحیه ستردرستیز همراهی مینمود، از سرویس رادیولوژی، بخش های اکسری، معاینات تلویزیونی، انجیوگرافی، مرکز ساخت. . .

جمعه ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۰
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی در مراسم فراغت ۲۳۵ تن محصلین پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح اشتراک ورزید

پانزدهمین دور فراغت ۲۳۵ تن محصلین اکادمی ملی نظامی حضرت معاذ بن جبل و پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح معاونیت تعلیمات وپرسونل وزارت دفاع ملی، امروز طی مراسم خاص برگزار شد.

در. . .

BACK TO NEWS