سیمینار رياست ارتباطات استراتیژیک و امور عامه به آمرين و سخنگویان قول اردو ها و قطعات به پايان رسيد

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۵
سیمینار رياست ارتباطات استراتیژیک و امور عامه به آمرين و سخنگویان قول اردو ها و قطعات به پايان رسيد

سیمینار دو روزه ظرفیت سازی و ارزیابی سخنگویان و آمرين امور عامه قول اردو ها و قطعات ساحوی که از سوی ریاست ارتباطات استراتیژیک و امور عامه وزارت دفاع ملی برگزار شده بود، امروز در مقر این وزارت در یک مراسم ویژه به پایان رسید.

در مراسم اختتامیه سیمینار قاری فصیح الدین " فطرت " لوی درستیز قوای مسلح، مفتی لطیف الله "حکیمی" سرمفتش وزارت دفاع ملی و رؤسای بخش های مختلف اين وزارت اشتراک نموده بودند.

قاری فصیح الدین "فطرت " لوی درستیز قوای مسلح کشور در سخنان جامع خود به آمرين امور عامه قطعات و جزوتام های وزارت دفاع ملی گفت: « در ۲۰ سال جهاد ما تنها در عرصه نظامی قوی نبودیم بلکه در عرصه تبلیغات و نشرات نیز موفقیت های چشم گیر و موثر داشتیم و داريم».

همچنان؛ مفتی عنایت الله "خوارزمی" رئیس ارتباطات استراتیژیک و امور عامه و سخنگوی وزارت دفاع ملی ضمن قدردانی از فعالیت های رسانه یی و آگاهی دهی آمرين امور عامه قطعات وزارت دفاع ملی از آنان خواست تا رابطه بین اردوی ملی اسلامی و مردم را با نشرات مسولانه مستحکم تر بسازند.

در پايان مراسم به اشتراک کننده گان سیمينار تصديق نامه ها نیز تفویض گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۱۸:۳۱
Background image

لوی درستیز قوای مسلح پس از دیدار از جزووتام های اردوی اسلامی در تخار عازم بدخشان شد و از فرقه ۲۱۹ عمر ثالث بازدید نمود

 قاری محمد فصیح الدین " فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در جریان سفرش به زون شمال و شمالشرق، پس از دیدوبازدید از کندک های دوم، سوم، پنجم و ششم سرحدی مستقر در ولسوالی های سرحدی ینگی قلعه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۹:۵۴
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از مرکز تعلیمی و قوماندانیت فرقه ۲۱۹ عمر ثالث

 قاری محمد فصیح الدین " فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در جریان سفرش به زون شمال از فرقه ۲۱۹عمر ثالث در ولایت بدخشان دیدن نموده و با رهبری فرقه یاد شده در رابطه به تحکیم امنیت مرز ها،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۲۳:۵
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی در دیدار با هیأت بلند پایه‌ی علمای جهان اسلام:《مسئله فلسطین درد مشترک همه مسلمانان جهان است》

 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، شام روز گذشته، با هیأت بلند پایه ی علمای جهان اسلام که به کابل تشریف آورده بودند، دیدار و گفتگو نمودند.

در نخست، سرپرست وزارت دفاع. . .

BACK TO NEWS