از دومین سالگرد استقلال از اشغال امریکا و ورود مجاهدین به کابل در وزارت دفاع ملی تجلیل به عمل آمد

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۵/۲۴ - ۱۴:۳۰
از دومین سالگرد استقلال از اشغال امریکا و ورود مجاهدین به کابل در وزارت دفاع ملی تجلیل به عمل آمد

از ۲۴ اسد، دومین سالروز استقلال کشور از اشغال امریکا و ورود فاتحانه مجاهدین امارت اسلامی به کابل، امروز طی مراسم ویژه ی با اشتراک مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، مولوی محمد قاسم "فرید" معین معاونیت ستراتیژی و پالیسی، مسؤلان، منسوبین و سایر مجاهدین در مقر وزارت دفاع ملی تجلیل شد.

در این مراسم استقلال سرپرست وزارت دفاع ملی در سخنانی گفت: " این آزادی با قهرمانی های شما ملت و جانفشانی های آن مجاهدین مخلص که خودشان را در راه اسلام و کشور فدا نمودند بدست آمده است و قدرت های را که برای اهداف خاصی به اینجا آمده بودند شکست دادند.

اکنون نظام اسلامی در اینجا حاکم است و این نظام مشترک همه افغان ها می باشد و ما و شما باید قدردان این نظام باشیم." سرپرست وزارت دفاع ملی افزود؛ "ما فکر انتقام را از بین بردیم، اکنون زمان ساختن کشور مان است و با عشق و علاقه مندی با رقبای خود برای آبادی کشور رقابت خواهیم کرد، برای حل مشکلات که پیش می آید صبر و تحمل لازم است و انشاءالله همه آن حل خواهد شد.

همانطور که قبلاً برای برقراری نظام اسلامی و ارزش‌های ملی جنگیدیم، اکنون برای دفاع و آماده خدمتگزاری می‌باشیم."

این در حالی ست که از روز آزادی کشور در تمام قطعات وجزوتام قول اردوی های مرکزی و ساحوی وزارت دفاع ملی تجلیل به عمل آمده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۲۲:۵
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر جاپان دیدار کرد

مولوی محمد یعقوب «مجاهد» سرپرست وزارت دفاع ملی امروز، در دفتر کاری اش با آقای تاکایوشی کورومایا سفیر جاپان در کابل دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی ضمن قدردانی از. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۱۹:۱۷
Background image

هیات اندونیزیایی در دیدار با سرپرست وزارت دفاع ملی: «آنچه که در رسانه ها می شنیدیم، تبلیغات بود»

مولوی محمد یعقوب «مجاهد» سرپرست وزارت دفاع ملی امروز، با آقای محمد یوسف کالا معاون اسبق ریاست جمهوری و رئیس فعلی هلال احمر و شورای مساجد اندونیزیا و هیئت همراه شان در دفتر کاری اش دیدار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۸ - ۱۹:۳۵
Background image

اشتراک لوی درستیز در مراسم فراغت  سمینار مسولان پیژند قطعات ‌در ریاست پیژنتون 

الحاج قاری فصحیح الدین «فطرت» لوی درستیز قوای مسلح در مراسم فراغت سمینار  ارتقای ظرفیت ۲۴۰ تن آمرین و مدیران پیژندهای معینیت ها، ریاست ها‌ ‌وقول اردوی های وزارت دفاع ملی که برای سه روز. . .

BACK TO NEWS