۱۱۵۰ سرباز از قول اردوی ۲۰۳ تندر فارغ شدند

s.mohmand
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۱
۱۱۵۰ سرباز از قول اردوی ۲۰۳ تندر فارغ شدند

۱۱۵۰ سرباز اردوی ملی، پس فراگیری یک سلسله تعلیمات اساسی از مرکز تعلیمی قول اردوی ۲۰۳ تندر فارغ شدند.

محفل فراغت سربازان طی مراسم ویژه با حضور دگروال محمود حبیبی، مدیر تعلیم وتربیه این قول اردو، قوماندان قول اردوی مرکز تعلیمی، مسوولین، افسران، بریدملان و سربازان بزرگزار شد.

دراین محفل، دگروال محمود حبیب، معاون تعلیم تربیه این قول اردو به فارغین گفت: امروز شما در راستای دفاع از کشور و مردم تان مهم ترین گام ها را برداشتید و پیوستن شما به جمع همسنگران تان باعث حفظ روحیه و آرامش مردم شده و برای دشمن هشدار می دهد، که فزرندان واقعی کشور درهر شرایط برای دفاع و حفاظت از مردم و کشور آماده هستند.

سربازان تازه فارغ شده تعهد سپردن؛ بخاطر صلح دایمی و امنیت در هر شرایط با تمام توان مبارزه خواهند کرد و به هیچ کس اجازه نمی دهند که به مردم و کشور شان آسیب برسانند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۷ - ۱۹:۳۸
Background image

نخستین جلسه رهبری وزارت دفاع ملی با اشتراک قوماندان ها و معاونین قول اردو ها برگزار گردید

مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی با حضور در نخستین جلسه رهبری وزارت دفاع ملی که در آن قوماندان ها و معاونین قول اردوهای مرکزی و ساحوی در مقر وزارت دفاع ملی اشتراک نموده. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۷:۴۴
Background image

فراغت ده ها تن از منسوبین وزارت دفاع ملی از قول اردوی ۳۱۳ مرکزی

ده ها تن از منسوبین وزارت دفاع ملی ا.ا.ا، پس از فراگیری تعلیمات مسلکی و نظامی، امروز طی مراسمی با اشتراک معاون تعلیمات پرسونل وزارت دفاع ملی، قوماندان قول اردوی ۳۱۳ مرکزی و سایر مجاهدین. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۱۷:۳۷
Background image

لوی درستیز قوای مسلح؛ قوماندان عمومی قوای هوایی را معرفی نمود

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز وزارت دفاع ملی در جریان یک مراسم، مولوی امان الدین “منصور” قوماندان عمومی قوای هوایی را رسما معرفی نمود.

لوی درستیز قوای مسلح ضمن تمجید از فعالیت های. . .

BACK TO NEWS