بیش از 1500 تن از سربازان و بریدملان اردوی ملی از مرکز تعلیمی نظامی کابل فارغ گردیدند!

zia_omid
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۵:۲۴
بیش از 1500 تن از سربازان و بریدملان اردوی ملی، پس از تکمیل دوره تعلیمات ویژه نظامی از مرکز تعلیمی نظامی کابل فارغ گردیدند!

سترجنرال بسم الله وزیری لوی درستیز قوای مسلح در محفل فراغت بیش از یک هزار پنجصد تن از برید ملان وسر بازان اردوی ملی گفت که نیرو های دفاعی وامنیتی در سال جاری توانستند که بیش از نه ولسوالی را از نزد دشمنان مردم افغانستان آزاد سازند .

بیش از یکهزار و پنجصد تن از سربازان و بریدملان اردوی ملی، پس از تکمیل دوره تعلیمات ویژه  نظامی با اماده گی کامل در مرکز تعلیمی نظامی کابل فراغت شان را جشن گرفتند و با تعهد خدمت به مردم و دفاع از کشور و تغیر کلای تعلیمی به کلا های سبز محاربوی رهسپار وظایف دفاعی در کشور گردیدند.

 ستر جنرال بسم الله وزیری لوی درستیز قوای مسلح طی صحبتی گفتند :" شما آگاهانه کمربسته اید تا ازکشور و ارزش های والای مردم  دفاع نماید. فراغت شما یک مژده خوش به مردم افغانستان و پیام واضح به دشمنان افغانستان است که مدافعان واقعی این مرزبوم حاضراند در هرنوع  شرایط از کشور شان مستقلانه دفاع نمایند.

 لوی درستیز بیان داشت نیروهای دفاعی و امنیتی قهرمان نشان دادند که این ظرفیت و توانمندی را دارند که از کشور محبوب خود دفاع و حراست نماید شما حمایت مردم و جامعه جهانی را با خود داردید با روحیۀ مستحکم، دست پاک، صداقت، مشت واحد زیر بیرق سه زنگ کشور علیه دهشت افگنان و تروریستان مقابله بدارید.

همچنان دگر جنرال پاینده محمد ناظم قوماندان واحد تعلیم و تربیه با برشمردن مزایا و نقش مهم تعلیم و تربیه در جهت قوت مند ساختن نیروهای دفاعی و امنیتی کشور از تغیرات مثبت و برنامه های جامع برای رشد و بهبود تعلیم و تربیه در اردوی ملی یاد آوری نمود.

سربازان و برید ملان اردوی ملی در این دورۀ تعلیمی درکنار سایر آموزش های نظامی، هنر جنگ، قابلیت بکارگیری بهتر از اسلحه و تجهیزات و رعایت جدی نظم و دسپلین را فرا گرفته اند که فعلا برای رفتن به میایدن نبرد کاملا آماده می باشند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۹:۲
Background image

ارزیابی برنامه های وزارت دفاع ملی در پیوند به مبارزه با ویروس کرونا در میان صفوف اردوی ملی

سترجنرال یاسین ضیا معاون اول وزارت دفاع ملی امروز از طریق ویدیو کنفرانس برنامه های...

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۴:۲۵
Background image

اردوی ملی موقعیت مزدحم شهر کندز را دوا پاشی کرد

کارمندان بخش صحی قول اردوی ۲۱۷ پامیر، صبح امروز به منظور جلو گیری از شیوع...

دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۵ - ۲۱:۱
Background image

پیام تسلیت رهبری وزارت دفاع ملی به مناسبت وفات قوماندان لوای سوم قول اردوی ۲۱۵ میوند

رهبری وزارت دفاع ملی با تاثر فراوان اطلاع حاصل نمود که دگروال محمد داوود "ناصری"...

BACK TO NEWS