امیرالمؤمنین (حفظه الله) از قول اردو ۲۰۵ عزم بازدید کرد

s.mohmand
شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۶
امیرالمؤمنین (حفظه الله) از قول اردو ۲۰۵ عزم بازدید کرد

 شیخ الحدیث و تفسیر امیرالمومنین هیبت الله آخندزاده (حفظه الله) از قول اردو ۲۰۵ عزم و قطعات مربوطه آن بازدید کرد.

  در این دیدار امیرالمؤمنین با ملا شرف الدین " تقی " قوماندان قول اردو ۲۰۵ عزم، مجاهدین و منسوبین در مورد موضوعات مختلف گفتگو نموده و از زحمات مجاهدین در حفاظت از سرزمین و حفظ امنیت قدردانی نمود.

 امیرالمؤمنین حفظه الله بر بیداری مجاهدین و دفاع از تمامیت ارضی کشور اصرار ورزید و از همه آنها خواست تا در خدمت به مردم کمک همه جانبه خود را به عمل آورند.

 همچنین امیرالمؤمنین در کنار استماع مشکلات و پیشنهادات مجاهدین دستورات و توصیه های لازم را به مسؤلين، مجاهدین داد و به مجاهدین اطمینان داد که در هر بخش همکاری کامل با ایشان خواهند نمود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۹
Background image

معاون اول ستردرستیز از پوسته های خط فرضی دیورند بازدید نمود

الحاج مالی خان "صدیق" معاون اول ستردرستیز،  طی سفری به ولایت های پکتیا و خوست، ضمن دیدار با منسوبین و از پوسته های خط فرضی دیورند  مستقر در ولسوالی های دندپتان پکتیا و زازی آریوب خوست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۷:۵۵
Background image

معاون اول وزارت دفاع ملی از بخشهای مختلف قوماندانیت صحیه ستردرستیز دیدن نمود  

ملا محمد فاضل "مظلوم" معاون اول وزارت دفاع ملی در حالیکه ایشان را قوماندان صحیه ستردرستیز همراهی مینمود، از سرویس رادیولوژی، بخش های اکسری، معاینات تلویزیونی، انجیوگرافی، مرکز ساخت. . .

جمعه ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۰
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی در مراسم فراغت ۲۳۵ تن محصلین پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح اشتراک ورزید

پانزدهمین دور فراغت ۲۳۵ تن محصلین اکادمی ملی نظامی حضرت معاذ بن جبل و پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح معاونیت تعلیمات وپرسونل وزارت دفاع ملی، امروز طی مراسم خاص برگزار شد.

در. . .

BACK TO NEWS