اسدالله " خالد" سرپرست وزارت دفاع ملی با معاون صدراعظم کرواشیا ملاقات نمود

zia_omid
پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۸ - ۱۴:۲
اسدالله " خالد"  سرپرست وزارت دفاع ملی با  معاون صدراعظم کرواشیا ملاقات نمود

کابل - افغانستان: اسدالله "خالد " سرپرست وزارت دفاع ملی قبل از ظهر امروز با آقای دمیرکرستی سویک معان صدراعظم  و وزیر دفاع ملی کشور دوست کروشیا در دفتر کارش دیدار کردند.

در این ملاقات سرپرست وزارت دفاع ملی از همکاری های کشور دوست کرواشیا قدردانی نموده افزود: نیرو های دفاعی و امنیتی کشور توانسته اند که ۹ ولسوالی را دوباره از تصرف دشمن آزاد نموده و زمینه حکومتداری خوب را برای مردم فراهم سازند.

همچنان سرپرست وزارت دفاع ملی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری  کشور افزود : نیرو های دفاعی و امنیتی کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثابت  کردند که میتوانند از کشور شان در مقابل همه گرو های تروریستی  دفاع نمایند.

آقای خالد علاوه نمودند که تلاش های رهبری  دولت افغانستان  برای رسیدن به صلح  واقعی ادامه دارد و از همین رو دولت افغانستان تمام گزینه ها را برای مذاکرات  باز نگه داشته است.

در همین حال دمیرکرستی سویک معاون صدراعظم و وزیردفاع کرواشیا از تلاش های دولت افغانستان و سربازان اردوی ملی ستایش کرد و وعده همکاری های بیشتر را با نیرو های اردوی ملی سپرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۶:۳۱
Background image

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی شدند

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۷:۲۹
Background image

تمامی مهاجمان تروریست توسط نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشته شدند

نیروهای ملی دفاعی و امنیتی ساختمان را که تروریستان در آن جابجا شده بودند و همچنان زندان ولایت ننگرهار از وجود تروریستان پاکسازی کردند.

در عملیات پاکسازی، تمامی ۱۰ تروریست که مجهز با. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۶:۱۲
Background image

زندان ننگرهار به گونه کامل از وجود تروریستان پاکسازی شد

در عملیات پاکسازی نیروهای دفاعی و امنیتی، ۵ تروریست در داخل زندان کشته شدند.

همچنان، ۳ زندانی توسط تروریست ها کشته شدند که در میان کشته شده ها، ۲ تن شان اعضای گروه طالبان هستند.

عملیا. . .

BACK TO NEWS