لوی درستیز قوای مسلح از ولسوالی های سرحدی ولایت بدخشان بازدید کرد 

web_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۵/۱۱ - ۲۱:۴۰
لوی درستیز قوای مسلح از ولسوالی های سرحدی ولایت بدخشان بازدید کرد 

قاری فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح، طی سفری به ولسوالی های سرحدی واخان، اشکاشم و زیباک ولایت بدخشان با منسوبین و مسولان  دیدار نمود.

در این دیدار لوی درستیز، تلاش های خستگی ناپذیر شبانه روزی منسوبین اردوی اسلامی ملی را در راستای حفاظت از سرحدات و تمامیت ارضی کشور تمجید نمود و برای منسوبین قطعات و جزوتام ها لباس نظامی توزیع کرد، و نیز جهت برقراری امنیت بهتر در سرحدات هدایت لازم را به مسؤلان داد.

از سوی هم، منسوبین سرحدی  اردوی اسلامی ملی اطمینان دادند که در هرگونه شرایط آماده ی خدمت گزاری به نظام می باشند و قاطعانه از سرحدات کشور دفاع و حراست می نمایند.

در همین حال باشندگان ولسوالی های واخان و پامیر ضمن استقبال از سفر لوی درستیز به آن ولسوالی ها از برقراری امنیت و توجه همیشگی وزارت دفاع ملی قدردانی نمودند و یکبار دیگر حمایت شان را از امارت اسلامی اعلام کردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۲۲:۵
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر جاپان دیدار کرد

مولوی محمد یعقوب «مجاهد» سرپرست وزارت دفاع ملی امروز، در دفتر کاری اش با آقای تاکایوشی کورومایا سفیر جاپان در کابل دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی ضمن قدردانی از. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۱۹:۱۷
Background image

هیات اندونیزیایی در دیدار با سرپرست وزارت دفاع ملی: «آنچه که در رسانه ها می شنیدیم، تبلیغات بود»

مولوی محمد یعقوب «مجاهد» سرپرست وزارت دفاع ملی امروز، با آقای محمد یوسف کالا معاون اسبق ریاست جمهوری و رئیس فعلی هلال احمر و شورای مساجد اندونیزیا و هیئت همراه شان در دفتر کاری اش دیدار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۸ - ۱۹:۳۵
Background image

اشتراک لوی درستیز در مراسم فراغت  سمینار مسولان پیژند قطعات ‌در ریاست پیژنتون 

الحاج قاری فصحیح الدین «فطرت» لوی درستیز قوای مسلح در مراسم فراغت سمینار  ارتقای ظرفیت ۲۴۰ تن آمرین و مدیران پیژندهای معینیت ها، ریاست ها‌ ‌وقول اردوی های وزارت دفاع ملی که برای سه روز. . .

BACK TO NEWS