لوی درستیز قوای مسلح از ولسوالی های سرحدی ولایت بدخشان بازدید کرد 

web_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۵/۱۱ - ۲۱:۴۰
لوی درستیز قوای مسلح از ولسوالی های سرحدی ولایت بدخشان بازدید کرد 

قاری فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح، طی سفری به ولسوالی های سرحدی واخان، اشکاشم و زیباک ولایت بدخشان با منسوبین و مسولان  دیدار نمود.

در این دیدار لوی درستیز، تلاش های خستگی ناپذیر شبانه روزی منسوبین اردوی اسلامی ملی را در راستای حفاظت از سرحدات و تمامیت ارضی کشور تمجید نمود و برای منسوبین قطعات و جزوتام ها لباس نظامی توزیع کرد، و نیز جهت برقراری امنیت بهتر در سرحدات هدایت لازم را به مسؤلان داد.

از سوی هم، منسوبین سرحدی  اردوی اسلامی ملی اطمینان دادند که در هرگونه شرایط آماده ی خدمت گزاری به نظام می باشند و قاطعانه از سرحدات کشور دفاع و حراست می نمایند.

در همین حال باشندگان ولسوالی های واخان و پامیر ضمن استقبال از سفر لوی درستیز به آن ولسوالی ها از برقراری امنیت و توجه همیشگی وزارت دفاع ملی قدردانی نمودند و یکبار دیگر حمایت شان را از امارت اسلامی اعلام کردند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۳ - ۲۲:۴۴
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر جدید ترکیه دیدار نمود

مولوی محمد یعقوب«مجاهد»سرپرست وزارت دفاع ملی با آقای  جنک اونال سفیر جدید ترکیه در دفتر کارش ملاقات کرد.

مولوی محمد یعقوب «مجاهد»  ضمن خوش آمدید به سفیر جدید کشور ترکیه در رابطه به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۲۱:۷
Background image

لوی درستیز قوای مسلح کشور از قول اردوی ۲۰۵ البدر بازدید نمود

قاری فصیح الدین فطرت لوی درستیز قوای مسلح کشور از قول اردوی  ۲۰۵ البدر بازدید به عمل آورد. لوی درستیز کشور با قوماندان قول اردوی مذکور الحاجی ملا محمد خان "دعوت" و بسیاری از مسئولین و. . .

شنبه ۱۴۰۲/۸/۱۳ - ۱۱:۱۵
Background image

معاون اول وزارت دفاع ملی برای استقبال از مهاجران به تورخم سفر کرد

 الحاج ملا محمد فاضل "مظلوم" معاون اول وزارت دفاع ملی و هیأت همراه شان دیروز برای استقبال از مهاجران افغان که به جبر از طرف حکومت پاکستان اخراج می گردند به تورخم سفر کردند.
 
معاون اول. . .

BACK TO NEWS