سرپرست وزارت دفاع ملى به ولايت غزنى رفت

zia_omid
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۳ - ۲۳:۴۹
سرپرست وزارت دفاع ملى به ولايت غزنى رفت

اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملى همراه با محمد مسعود اندرابى سرپرست وزارت امور داخله و جنرال اسكات ميلر قومندان عمومى ناتو در افغانستان جهت تقدير از زحمات رهبرى نيروهاى دفاعى و امنيتى كشور در ولايت غزنى در تطبيق كامل و موفقانه مراحل اول و دوم عمليات مبين به ولايت غزنى سفر كردند.

سرپرست وزارت دفاع ملى پس از ارزيابى و بررسى گزارشات از اجراات و برنامه هاى رهبرى نيروهاى دفاعى و امنيتى در اين ولايت، هدايات لازم را جهت تطبيق بهتر و سريع مرحله سوم عمليات مبين در اين ولايت صادر كرد.

همچنان وى از عملكرد نیروهای دفاعی و امنیتی در پاکسازی ولسوالی جغتو و وصل نمودن پنج ولسوالى با مركز اين ولايت، قدردانى كرد. قابل يادآوريست "عمليات مبين" در سه مرحله از تاريخ ١٢ سنبله سال روان در ولايت غزنى آغاز گرديد.

در مرحله نخست "عمليات مبين" عمليات هاى وسيعى در جنوب اين ولايت راه اندازى گرديده و تلفات سنگينى به تروريستان وارد گرديد، مرحله دوم اين عمليات نيز جهت آزادسازى ولسوالى جغتو و دره قياق راه اندازى گرديده بود كه موفقانه به پايان رسيد و مرحله سوم اين عمليات تداوم برنامه ها و عمليات هاى ضد تروريزم و عمليات ها جهت تامين امنيت شاهراه نمبر يك در ولايت غزنى را به همراه خواهد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۴ - ۲۲:۹
Background image

سفر سرپرست وزارت دفاع ملی‌ به ولایت هلمند

اسدالله خالد، سرپرست وزارت دفاع ملی همراه با محمد مسعود اندرابی سرپرست وزارت امور...

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۳ - ۲۳:۴۹
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملى به ولايت غزنى رفت

اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملى همراه با محمد مسعود اندرابى سرپرست وزارت امور داخله...

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۲ - ۸:۲۴
Background image

۹۷۰ تن بریدملان و سربازان از یک دوره آموزشی کماندویی فارغ شدند

۹۷۰ تن از افسران، بریدملان و سربازان از یک دوره آموزشی کماندویی فارغ شدند و برای...

BACK TO NEWS