سترجنرال اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی با نماینده ملکی ناتو در افغانستان، گفتگو کرد

zia_omid
پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۹ - ۲۲:۵
سترجنرال اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی با نماینده ملکی ناتو در افغانستان، گفتگو کرد

سترجنرال اسدالله خالد امروز با «استیفانو پونتیکورو» از طریق ویدیو در باره وضعیت امنیتی و ادامه کمک های ناتو به نیروهای ملی دفاعی و امنیتی گفتگو کردند.

سترجنرال اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی گفت که نیروهای ملی دفاعی و امنیتی امروز نسبت به هر زمانی دیگر در موقعیت بهتر قرار داشته و در راستای مبارزه با تروریزم و تامین امنیت مردم، دستاوردهای چشمگیر است.

در عین حال، نماینده ملکی ناتو از دستاوردها و تلاش های نیروهای ملی دفاعی و امنیتی ابراز خرسندی کرد و گفت که نیروهای افغان امروز یک نیروی کاملا مسلکی است و ناتو به ادامه کمک و همکاری هایش به این نیروها متعهد است و این کمک ها ادامه خواهد یافت.

در اخیر، سترجنرال اسدالله خالد از کمک و همکاری های ناتو به افغانستان و نیروهای افغان، اظهار امتنان کرده و ادامه این کمک ها و همکاری ها را در جهت تقویت هرچه بیشتر نیروهای افغان، موثر عنوان کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۶:۳۱
Background image

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی شدند

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۷:۲۹
Background image

تمامی مهاجمان تروریست توسط نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشته شدند

نیروهای ملی دفاعی و امنیتی ساختمان را که تروریستان در آن جابجا شده بودند و همچنان زندان ولایت ننگرهار از وجود تروریستان پاکسازی کردند.

در عملیات پاکسازی، تمامی ۱۰ تروریست که مجهز با. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۶:۱۲
Background image

زندان ننگرهار به گونه کامل از وجود تروریستان پاکسازی شد

در عملیات پاکسازی نیروهای دفاعی و امنیتی، ۵ تروریست در داخل زندان کشته شدند.

همچنان، ۳ زندانی توسط تروریست ها کشته شدند که در میان کشته شده ها، ۲ تن شان اعضای گروه طالبان هستند.

عملیا. . .

BACK TO NEWS