برای نخستین بار برنامه سواد آموزی برای اردوی ملی افتتاح شد

s.mohmand
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۲۰:۵۲
برای نخستین بار برنامه سواد آموزی برای اردوی ملی افتتاح شد

صبح امروز، منیره یوسف زاده، معاون وزارت دفاع ملی در امور تعلیمات و پرسونل، همراه با نمایندگان معنیت سوادآموزی وزارت معارف و قوماندان واحد تعلیم و تربیه، با حضور در قوماندانی عمومی جلب وجذب جوانان داوطلب به صفوف اردوی ملی، آغاز صنوف سوادآموزی را افتتاح و زنگ آغاز برنامه‌ی سه ساله‌ی سواد آموزی را نواختند.

منیره یوسف زاده خطاب به مجذوبین اردوی ملی گفت: پیوستن شما به صفوف اردوی ملی در حقیقت مبارزه با تروریستان جاهل میباشد و در حین حال شما قدم برداشتید که با بی سوادی مبارزه نمایید یعنی شما با برداشتن قلم، با جهل و بی‌سوادی مبارزه می‌کنید و با برداشتن سلاح، با پدیده‌ی شوم جهالت مقابله می‌کنید.

در این برنامه رئیس برنامه‌های معنیت سوادآموزی گفتند: وزارت دفاع ملی، وزارت پیشگام در مبارزه با بی‌سوادی بوده‌است که این اقدام، محبوبیت اردوی ملی را در میان مردم دوچند می‌سازد.

قوماندان واحد تعلیم و تربیه و دوکتورین، دگر جنرال پاینده محمد ناظم ضمن اطمینان از تطبیق جدی این برنامه در تمامی قطعات مرکزی و ساحوی اطمینان داد و گفت: ما مبارزه با بی‌سوادی را، قدم ابتدایی اما اصلی ایجاد اردوی مسلکی می‌دانیم بنا تطبیق موفقانه این برنامه برای قوماندانی تعلیم و تربیه اهمیت خاص دارد.

برنامه سه ساله‌ی سوادآموزی، از سوی جامعه جهانی تمویل و از سوی وزارت دفاع ملی تطبیق و از سوی معنیت سوادآموزی نظارت می‌گردد.

همچنان، معاون تعلیمات و پرسونل وزارت دفاع ملی، از تمامی بخش‌های قوماندانی جلب و جذب دیدن کرد و از تطبیق سیستم اپس در این قوماندانی نظارت نموده و مشکلات و چالش‌ها و پیشنهادات مراجعین و منسوبین موظف در این قوماندانی را شنید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۴:۵۲
Background image

سوء استفاده از منابع حکومتی فساد است و برای محو آن باید از خود شروع کنیم

 

سیمینار سه روزه آگاهی دهی پروسه اشاعه و ثبت دارایی ها به منظور ظرفیت سازی و چگونگی گزارش دهی آن، با اشتراک "شاه محمود میاخیل" معاون اول وزارت دفاع ملی، ریس ثبت و بررسی دارایی های. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۹ - ۱۷:۳۸
Background image

۱۲۷۹ تن از سربازان و بریدملان پس از فراگیری تعلیمات نظامی فارغ شدند

مراسم فراغت ۱۲۷۹ تن از سربازان و بریدملان به شمول ۲۰۰ زن، امروز در مرکز تعلیمات مشترک محاربوی...

شنبه ۱۳۹۹/۹/۸ - ۱۶:۵۳
Background image

فراغت نخستین دور سواد آموزان برنامه سوادآموزی اردوی ملی

۳۶۰ تن از سربازان پس از فراگیری برنامه سوادآموزی از مرکز تعلیمات مشترک محاربوی فارغ گردیدند...

BACK TO NEWS