فراغت ۸۵۰ تن منسوبین جوان دیگر از  قول اردوی ۲۰۱ خالد بن ولید با اشتراک معاون اول اقتصادی ریاست الوزرا

web_admin

۸۵۰ تن از منسوبین جوان قطعات و جزوتام های مختلف وزارت دفاع ملی پس از فراگیری آموزش های سه ماهه نظامی و مسلکی و عقیدتی، امروز طی مراسم خاص از مرکز تعلیمی قول اردوی ۲۰۱ خالد بن ولید فارغ گردیدند.

مراسم فراغت این منسوبین با اشتراک ملا برادر "آخند" معاون اول ریاست الوزرا ا.ا.، شیخ مولوی عبدالرحمان "عمری"، مفتی عبدالروف "اطمینان" معاون ریاست عمومی دارالافتا، مولوی عبدالصبور ابودجانه قوماندان قول اردو، والیان و قوماندانان امنیه برخی ولایات، علمای کرام، روسا، و سایر مجاهدین برگزار شد. 

معاون اول اقتصادی ریاست الوزرا ضمن مبارکی به فارغان و‌ خانواده های آنان، گفت: امروز خیلی خوشحال هستم که مجاهدین برای حفاظت از نظام اسلامی عسکری می‌کنند و برای تامین امنیت بهتر مردم شان تلاش می ورزند، این وطن و آزادی به اهدای کسی یا  خیرات نه بلکه با قربانی و جانفشانی های شمار زیادی فدایان و مجاهدین ما بدست آمده است.

معاون ریاست الوزرا در ادامه افزود: مسؤلان و بزرگان که در هر مقامی وظیفه اجرا می‌نمایند در راه شما که ایجاد یک اردوی اسلامی ملی منظم و مجهز است روان هستند تا هر چه بهتر از نظام، تمامیت ارضی و مردم خویش محافظت و دفاع نماید.

این فارغان با اجرای مانور و نمایشات مختلف نظامی، قدرت و مهارت های تکتیکی و کشفی شان را به نمایش گذاشته و به مسولان اطمینان دادند که از مردم، وطن و سرحدات کشور دفاع نموده و هیچکس اجازه اخلال نظم را نخواهند داد.

مراسم با اهدای تصدیق نامه به فارغان پایان یافت.