فراغت ۴۵۰ تن منسوبین جوان از مرکز تعلیمی فرقه ۲۲۱ شهید آفتاب 

web_admin

۴۵۰ تن منسوبین جوان پس از سپری نمودن تعلیمات نظامی و مسلکی و عقیدتی سه ماهه در مرکز تعلیمی فرقه ۲۲۱ شهید آفتاب - وزارت دفاع ملی، روز گذشته طی مراسم ویژه ی فارغ گردیدند.

در این مراسم مولوی فرید احمد "فرهاد" قوماندان فرقه ۲۲۱ شهید آفتاب، مفتی محمد ادریس "انوری" معاون والی ولایت پروان، معاون قوماندان امنیه ولایت پنجشیر، مسؤلان، بزرگان و سایر منسوبین اشتراک نموده بودند.

مسؤلان طی سخنانی خطاب به فارغان گفتند: هر آنچه قدرت که در وجود تان است آنرا برای حراست و حفاظت از ملت به کار گیرید، چانچه شما حافظان این ملت هستید، در این راستا با مردم خویش رفتار نیک داشته و با آنان پیوند برادری را مستحکم نماید تا به حیث خادمان واقعی این ملت نمایان گردید نه حاکمان.

همچنان سخنرانان اضافه نمودند: الحمدلله، ما و شما امروز در موقیعت قرار داریم که اشغالگران در بیست سال گذشته، از اینجا انواع چاپه و بمباردمادن وحشتناک را علیه افغانان مسلمان رهبری می کردند که حالا، ما و شما در آن آزادانه زندگی می‌کنیم.

در عین‌حال این فارغان با اجرای انواع مانور نظامی اطمینان دادند که با فدای خون شان از نظام اسلامی و وطن شان محافظت خواهند کرد.

 این مراسم فراغت با اهدای تصدیق نامه به فارغان و دعای خیر خاتمه یافت.