لوی درستیز قوای مسلح غرض اشتراک در مراسم فراغت سربازان و ارزیابی وضعیت امنیتی زون غرب به قول اردوی ۲۰۷ «الفاروق» سفر کرد

s.mohmand
دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۸
لوی درستیز قوای مسلح غرض اشتراک در مراسم فراغت سربازان و ارزیابی وضعیت امنیتی زون غرب به قول اردوی ۲۰۷ «الفاروق» سفر کرد

قاری فصیح‌ الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح با هیات همراه در سفر به ولایت هرات جهت اشتراک در مراسم فراغت ۵۰۰ تن از سربازان امارت اسلامی و بررسی اوضاع امنیتی زون غرب به قول اردوی ۲۰۷ الفاروق رفت و با رهبری این قول اردو نیز دیدار نمود.

لوی درستیز قوای مسلح ضمن تقدیر از تلاش های مجاهدین امارت اسلامی گفت: داشتن اردوی منظم حق هر دولت و حکومتی است که خواهان برقراری صلح و تامین امنیت شهروندانش باشد و از جانب امارت اسلامی هیچ گونه تهدیدی متوجه کشور های دیگر در جهان نیست و نخواهد بود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۹:۸
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی به منظور ارزیابی وضعیت امنیتی زون شرق به قول اردوی ۲۰۱ «خالد ابن ولید» سفر کرد

مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی طی یک سفر به ولایات مشرقی جهت بررسی اوضاع امنیتی این زون به قول اردوی ۲۰۱ خالد بن ولید رفت و با رهبری قول اردو و لواهای مربوطه دیدار نمود.. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲
Background image

۱۵۰ تن از نیروهای کماندو از مرکز تعلیمی قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری» فارغ شدند

این نیروها پس از فراگیری تعلیمات عالی کماندویی از مرکز تعلیمی لوای سوم قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری» فارغ شدند.

در مراسم فراغت این سربازان محمد نبی “عمری” والی و دیگر مقامات محلی و روحانی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۴
Background image

فراغت ۲۵۰ منسوب اردوی ملی از قول اردوی ۳۱۳ مرکزی

امروز، به تعداد ۲۵۰ منسوب اردوی ملی پس از فراگیری تعلیمات نظامی و مسلکی و عقیدتی از فرقه بگرام قول اردوی ۳۱۳ مرکزی، فارغ شدند.

این منسوبین فارغ شده تعهد سپردند‌ در هر گونه شرایط آماده. . .

BACK TO NEWS