لوی درستیز قوای مسلح در سفری به بدخشان از مناطق مرزی آن ولایت دیدن نمود

s.mohmand
دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۳۱ - ۲۱:۱۴
لوی درستیز قوای مسلح در سفری به بدخشان از مناطق مرزی آن ولایت دیدن نمود

قاری فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح، در حالیکه مولوی امان الدین "منصور" قومندان عمومی قوای هوایی کشور ایشان را همرای می نمود به منظور بررسی وضعیت امنیتی عازم ولایت بدخشان شد و از لوا و کندک های فرقه ۲۱۹ عمر ثالث که در نقاط مرزی ولسوالی های زیباک، اشکاشم، واخان و شغنان این ولایت مستقر است؛ دیدن نمود.

در این دید و بازدید، لوی درستیز قوای مسلح از آمادگی و تلاش های نیروهای سرحدی برای محافظت‌ از تمامیت اراضی کشور قدردانی نمود و از مجاهدین خواست با استحکام عقیده و ایمانداری از هیچ کوششی برای دفاع از سرزمین و خدمتگزاری به مردم خویش دریغ نه ورزند.

در اخیر، لوی درستیز قوای مسلح ضمن ارزیابی وضعیت امنیتی مناطق مرزی، مشکلات و پیشنهادات مجاهدین را استماع و برای رسیدگی به آن هدایت لازم را صادر نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۷:۰
Background image

کمیسیون تثبیت رتبه مجاهدین وزارت دفاع ملی در نشستی به ریاست سرپرست وزارت دفاع ملی کار خود را رسما آغاز کرد

امروز کمیسیون تثبیت رتبه مجاهدین وزارت دفاع ملی در جلسه‌ یی که به رهبری مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی دایر گردیده بود؛ رسما کار خود را آغاز نمود.

در این جلسه مولوی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۳:۳۶
Background image

معاون پالیسی و استراتیژی وزارت دفاع ملی از قول اردوی ۳۱۳ «مرکزی» دیدار کرد

مولوی محمد قاسم “فرید” معاون پالیسی و استراتیژی وزارت دفاع ملی در راس یک هیات به قول اردوی ۳۱۳ مرکزی کابل رفت و با مولوی نصرالله “مطیع” قوماندان، هیات رهبری و منسوبین این قول اردو دیدار. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۶:۳۷
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی از فرقه عمر ثالث و نقاط سرحدی بدخشان دیدن نمود 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزیر دفاع ملی طی یک سفر کاری عازم ولایت بدخشان شده و با مسولان فرقه ۲۱۹ عمر ثالث و منسوبین نظامی در آن ولایت دیدن نمود. 

سپس، سرپرست وزارت دفاع ملی برای. . .

BACK TO NEWS