سخنگوی وزارت دفاع ملی معرفی شد

s.mohmand
یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۵:۴۴
سخنگوی وزارت دفاع ملی معرفی شد

حسب هدایت سرپرست مقام وزارت دفاع ملی امارت اسلامی افغانستان، به منظور پیشبرد بهتر امور، قاری لطف الله ”حبیبی“ منحیث سرپرست ریاست ارتباطات ستراتیژیک امور عامه و سخنگوی وزارت دفاع ملي تعیین و بکارش آغاز نموده است.

رهبری وزارت دفاع ملي امارت اسلامی افغانستان به منظور تحقق آزادی بیان ، اصل دسترسی به اطلاعات و شریک ساختن واقعیت ها به مردم شریف و رنج دیده کشور با تمام رسانه های ملي و بین الملی همکار است، خبرنگاران رسانه های دولتی و خصوصی میتوانند در صورت نیاز به شماره تیلفون 0730513031 و واتساپ نمبر 0772557521 سخنگوی وزارت دفاع ملي در تماس شده و معلومات ضروری را دریافت نمایند.

ریاست ارتباطات ستراتیژیک و امور عامه وزارت دفاع ملی به اطلاع همه رسانه های ملی و بین المللی میرساند که ویب سایت، صفحات اجتماعی و واتساپ گروپ قبلی وزارت دفاع ملی دوباره فعال گردیده و مطبوعات محترم از طریق این چینل های اطلاع رسانی نیز تمامی اعلامیه های این وزارت را بدست آورده میتوانند.

همچنان از تمام مسوولین محترم بخش خبر رسانه های داخلی و بین المللی خواهشمندیم تا جهت هماهنگی بهتر واتساپ نمبر گزارشگران ارشد و ایمیل آدرس بخش خبر رسانه های خویش را به ایمیل آدرس modweb111@gmail.com با ما شریک شریک سازند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۷:۰
Background image

کمیسیون تثبیت رتبه مجاهدین وزارت دفاع ملی در نشستی به ریاست سرپرست وزارت دفاع ملی کار خود را رسما آغاز کرد

امروز کمیسیون تثبیت رتبه مجاهدین وزارت دفاع ملی در جلسه‌ یی که به رهبری مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی دایر گردیده بود؛ رسما کار خود را آغاز نمود.

در این جلسه مولوی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۳:۳۶
Background image

معاون پالیسی و استراتیژی وزارت دفاع ملی از قول اردوی ۳۱۳ «مرکزی» دیدار کرد

مولوی محمد قاسم “فرید” معاون پالیسی و استراتیژی وزارت دفاع ملی در راس یک هیات به قول اردوی ۳۱۳ مرکزی کابل رفت و با مولوی نصرالله “مطیع” قوماندان، هیات رهبری و منسوبین این قول اردو دیدار. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۶:۳۷
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی از فرقه عمر ثالث و نقاط سرحدی بدخشان دیدن نمود 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزیر دفاع ملی طی یک سفر کاری عازم ولایت بدخشان شده و با مسولان فرقه ۲۱۹ عمر ثالث و منسوبین نظامی در آن ولایت دیدن نمود. 

سپس، سرپرست وزارت دفاع ملی برای. . .

BACK TO NEWS