برگزاری جلسه مشترک رؤسای وزارت دفاع ملی 

s.mohmand
دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱ - ۱۰:۴۲
د ملي دفاع وزارت رییسانو تر منځ ګډه غونډه تر سره شوه 

امروز، جلسه ی مشترک بین رؤسای وزارت دفاع ملی ا.ا.ا به رهبری مولوی صلاح الدین "خویدم" سرپرست ریاست دفتر وزارت دفاع ملی در مقر این وزارت دایر گردید.

در این جلسه، روی مسائل مهم و ضروری از جمله توزیع کارت رسمی به کارمندان و پرسونل وزارت دفاع ملی، فعال سازی و تقویت بخش های صحیحه در قطعات، چگونگی تهیه و آماده سازی وسایل لوژستیکی بر مبنای ضرورت، آغاز فعالیت مجدد مطبوعات و نشرات نظامی در قطعات و جزوتام ها و سایر  موضوعات دیگر بحث و تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۱:۱۸
Background image

۱۰۱ تن از سربازان امارت اسلامی پس فراگیری تعلیمات مسلکی نظامی از قول اردوی «المنصوری» فارغ شدند

در مراسم فراغت این سربازان حاجی مالی خان والی ولایت لوگر گفت: دفاع از دین، وطن و ارزش های والای اسلامی وظیفه مشترک همه ما و شماست و نتیجه زحمات صادقانه شماست که امنیت بطور کامل به خانه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۰:۱۶
Background image

نشست رهبری کمیسیون تصفیه صفوف در ولایت های هرات، کندهار و غزنی 

در نشست های جداگانه یی که به ریاست مفتی لطیف الله “حکیمی” سرمفتش و مسؤل کمیسیون تصفیه صفوف، جنرال شیر محمد “شریف” و عبدالله “غزنوی” معاونین کمیسیون در مقام ولایت های غزنی، کندهار و هرات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۲:۵۱
Background image

معرفی مسؤلان جدید کندک و لوای سرحدی قول اردوی الفتح مستقر در فاریاب

به منظور پیشبرد بهتر امور و سپردن وظایف به اهل کار، وزارت دفاع ملی ا.ا.ا مسؤلان جدیدی را برای لوای سرحدی و کندک اردوی ملی مستقر در ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تعین و روز گذشته طی مراسمی. . .

BACK TO NEWS