بازدید سرپرست وزارت دفاع ملی از ولایت پنجشیر و دیدار با مردم و مسؤلین

s.mohmand
جمعه ۱۴۰۱/۲/۳۰ - ۲۲:۴۵

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی امروز در سفری به ولایت پنجشیر با مسولین دفاعی و امنیتی، متنفذین قومی و سایر اقشار این ولایت دیدار و گفتگو نمود.

در این سفر، سرپرست وزارت دفاع ملی ضمن استماع پیشنهادات مردم ولایت پنجشیر، از آنها خواست که شکار تبلیغات دشمن را نخورند و به زندگی عادی خود ادامه دهند.

و نیز در قسمت برقراری نظم با مسئولین خود همکاری های همه جانبه داشته باشند. همچنان، اطمینان سپرد که به هیچ فرد اخلال گر اجازه برهم زدن امنیت را نخواهد داد.

از سوی هم، سرپرست وزارت دفاع ملی وضعیت امنیتی این ولایت را بهتر خوانده، از فعالیت ها و کارکردهای مسؤلین و مجاهدین امارت اسلامی قدردانی نمود.

و در قسمت تامین امنیت هر چه بیشتر  هدایت لازم را در زمینه نیز صادر نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۹:۵۱
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از شفاخانه سردار محمد داوودخان

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح کشور به قوماندانی صحیه ستردرستیز رفته و با قطع نوار، بخش پروتیز دندان را افتتاح نمود.

ایشان در همراهی با داکتر طاهر “احرار” قوماندان صحیه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۲۳:۴۸
Background image

دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با نماینده خاص وزارت خارجه کشور چین 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، امروز با یوشیایونگ نماینده وزارت امور خارجه کشور چین، در دفتر کاری اش دیدار و گفتگو نمود. 

در این دیدار، نخست سرپرست وزارت دفاع ملی از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۳۷
Background image

سفر لوی درستیز قوای مسلح همراه با یک هیات بلند پایه امارت اسلامی به ولسوالی بلخاب ولایت سرپُل 

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح در همراهی با یک هیات بلند رتبه امارت اسلامی که مولوی مزمل معاون وزارت امور داخله و مولوی نجیب الله معاون ریاست عمومی استخبارات نیز ایشان را. . .

BACK TO NEWS