سرپرست وزیران وزارت های دفاع ملی و امور داخله از بخش های مختلف قول اردوی ۲۰۳ «منصوری» دیدار نمودند

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۳۰ - ۱۶:۱۵
سرپرست وزیران وزارت های دفاع ملی و امور داخله از بخش های مختلف قول اردوی ۲۰۳ «منصوری» دیدار نمودند

مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی و خلیفه سراج الدین “حقانی” سرپرست وزارت امور داخله در جریان سفری که به ولایت پکتیا داشتند ضمن ملاقات با رهبری قول اردوی ۲۰۳ "منصوری" از بخش های مختلف این قول اردو نیز دیدن نمودند.

در مراسمی که به همین مناسبت در مقر قول اردوی «منصوری» برگزار گردیده بود ، سرپرست وزارت دفاع ملی پس از استماع گزارشات رهبری قول اردو فعالیت ها و دستاورد های آنان را مثبت ارزیابی نموده و تعدادی از مجاهدین را با مکافات نقدی مورد تفقد قرار دادند.

سرپرست وزارت امور داخله نیز در بخشی از صحبت های شان مجاهدین امارت اسلامی را به وحدت، هماهنگی، اطاعت وتطبیق اوامر بزرگان و رفتار و رویه نیک با مردم سفارش نمود.

در اخیر سرپرست وزیران وزارت های دفاع ملی و امور ‌داخله از سوق و اداره، ورکشاپ ها، شفاخانه و بخش های مختلف این قول اردو دیدار نمودند و برای حل مشکلات موجود، به مسولین هدایات لازم صادر نمودند.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۲/۷/۷ - ۱۲:۳۵
Background image

رهبر ا.ا.ا حفظ الله از شفاخانه قول اردوی ۲۰۵ البدر بازدید بعمل آورد

روز گذشته امیرالمؤمنین حفظه الله و هیئت همراه شان از شفاخانه قول اردو ۲۰۵ البدر، قوماندان و دیگر مسؤلین قول اردو مذکور دیدار کردند.

شیخ صاحب حفظه الله در این دیدار از مجاهدین معلول ۲۰. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی از قوماندانیت صحیه ستردرستیز دیدن نمود

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی در حالی که ایشان را دوکتور محمدطاهر "احرار" قوماندان صحیه ستردرستیز همرای می کرد از بخش های مختلف تازه ایجاد شده و پولیکلینک این قوماندانی. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۲:۳۸
Background image

فراغت ۵۰۰ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ منصوری با اشتراک معاونین  وزارت دفاع ملی و ستردرستیز برگزار شد

به تعداد ۵۰۰ تن مجاهدین پس از فراگیری آموزش های نظامی، مسلکی و عقیدتی ۳ ماهه روز گذشته، طی برگزاری مراسم ویژه ی از مرکز تعلیمی قول اردوی ۲۰۳ منصوری فراغت حاصل نمودند.

در مراسم فراغت. . .

BACK TO NEWS