ستردرستیز قوای مسلح کشور در جلسه افتتاحیه سیستم (VTC) شرکت کرد

web_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۹ - ۲۱:۳۱
ستردرستیز قوای مسلح کشور در جلسه افتتاحیه سیستم (VTC) شرکت کرد

قاری محمد فصیح الدین "فطرت" ستردرستیز قوای مسلح کشور در نشست افتتاحیه سیستم جدید VTC (ویدیو کنفرانس با قول اردوهای محلی) در مقر وزارت دفاع ملی شرکت کرد.

این سیستم جدید با یک ابتکار جدید ریاست مخابره وزارت دفاع ملی ایجاد شده است که تمامی قول اردوها، قطعات و جزوتام ها را به مرکز و همچنان بین یکدیگر وصل می کند که با ظرفیت حد اکثر پنجاه نفر برای ویدیو کنفرانس با صدای شفاف بغیر از انترنت میتوان در تماس بود.

شایان ذکر است که این ویدیو کنفرانس قبلا از طریق دستگاه (R _ Mix Manager) انجام می شد که اکنون با سافتویر جدیدی متصل شده است.

قاری محمد فصیح الدین “فطرت” در این مراسم از زحمات مسؤلین ریاست مخابره قدردانی نموده افزود: «برای آوردن تسهیلات باید ابتکارات دیگری نیز انجام دهیم»؛ همچنان لوی درستیز قوای مسلح بخاطر دوباره فعال ساختن این سیستم به مولوی صلاح الدین”خویدم” رئیس ریاست مخابره این وزارت لوح تقدیر تفویض نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۲۲:۳۴
Background image

لوی درستیز قوای مسلح کشور از قول اردوی ۲۱۷ عمری و لوای هفتم سرحدی در زون شمال شرق بازدید کرد

حافظ محمد فصیح الدین "فطرت" لوی درستيز قوای مسلح، در ادامه دید بازدید از قطعات و جزوتام های اردوی اسلامی ملی در زون شمال و شمالشرق کشور، طی سفری عازم ولایت کندز گردید و ضمن بازدید از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۲۳:۴۲
Background image

مراسم فراغت ۸۹۷ تن "نیروهای کماندو" با اشتراک سرپرست وزارت دفاع ملی و شماری از اعضای کابینه  برگزار شد

۸۹۷ تن نیروهای "قوت های خاص" (‌کماندو) پس از ۶ ماه فراگیری آموزش های عقیدتی، کماندویی و مسلک های مختلف النوع امروز، طی مراسم خاصی از دومین دور مکتب تعلمیات عالی قوماندانی "قوت های خاص". . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۳ - ۲۲:۴۴
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر جدید ترکیه دیدار نمود

مولوی محمد یعقوب«مجاهد»سرپرست وزارت دفاع ملی با آقای  جنک اونال سفیر جدید ترکیه در دفتر کارش ملاقات کرد.

مولوی محمد یعقوب «مجاهد»  ضمن خوش آمدید به سفیر جدید کشور ترکیه در رابطه به. . .

BACK TO NEWS