وزیر دفاع ملی با ستایش از پیروزی های کماندو ها در نبرد های اخیر؛ آنان را خار چشم دشمنان دانست

s.mohmand
دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۲۱:۲۵
 وزیر دفاع ملی با ستایش از پیروزی های کماندو ها در نبرد های اخیر؛ آنان را خار چشم دشمنان دانست

ستر جنرال اسدالله “خالد” وزیر دفاع ملی عصر امروز در مراسم فراغت ۴۳۷ تن از افسران، بریدملان و سربازان که پس از فراگیری موفقانه تعلیمات پیشرفته مسلکی، تاکتیکی و تمرینات طاقت فرسا از کورس تقویتی کماندویی امروز فراغت خود را جشن گرفتند، حضور یافت.

وزیر دفاع ملی فراغت کماندو ها را به آنان تبریک گفت و آنان را متوجه مسئولیت خطیر دفاع مستقلانه از وطن نمود و اضافه کرد: شما در جنگ رویاروی به دشمن ثابت ساختید که از وجب وجب کشور و خاک پاک تان حراست می نمایید و با حضور شما در میدان های نبرد پاهای دشمن به لرزه در می آید.

تورن جنرال هیبت الله “علیزی” قوماندان قول اردوی عملیات های خاص فراغت این کماندو ها را در شرایط کنونی ارزشمند تلقی نمود و گفت: کماندو ها و نیروهای ویژه یا قطعات خاص برای تامین صلح و ثبات در کشور می جنگند و آماده هر نوع فداکاری هستند.

در بخشی از مراسم، ترفیع فوق العاده برید جنرال هیبت الله علیزی قوماندان قول اردوی عملیات های خاص و برید جنرال زیارمل پیلوت قوماندان لوای ۷۷۷ هوایی به رتبه تورنجنرالی به اساس منظوری مقام عالی ریاست جمهوری توسط وزیر دفاع ملی به آنان تفویض گردید.

همچنان به پاس زحمات و شایستگی های افسران عالی رتبه به ۲۱ تن از قوماندان های قول اردوی عملیات های خاص مدال های عالی «شهامت» تفویض گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۳ - ۱۷:۳۴
Background image

نماینده ملکی ناتو در دیدار با سرپرست وزارت دفاع ملی به ادامه کمک و همکارهای این سازمان به افغانستان تاکید کرد

سترجنرال بسم الله محمدی سرپرست وزارت دفاع ملی کشور امروز با "ستیفانو پونتیکورو" نماینده ملکی ناتو...

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲ - ۲۲:۲۹
Background image

دیدار و گفتگوی سترجنرال بسم الله محمدی سرپرست وزارت دفاع ملی و اسکات میلر قومندان عمومی ماموریت حمایت قاطع

سترجنرال بسم الله محمدی سرپرست وزارت دفاع ملی با جنرال اسکایت میلر قومندان عمومی ماموریت حمایت قاطع در افغانستان، امروز دیدار مفید و سازنده داشت...

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲ - ۱۵:۵۰
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر کشور دوست ترکیه مقیم کابل در دفتر کارش دیدار و گفتگو کرد

ستر جنرال بسم الله “محمدی” سرپرست وزارت دفاع ملی با "جیهاد ارگینای" سفیر کشور ترکیه در کابل در باره مسایل امنیتی و روند صلح امروز در دفتر کارش دیدار و گفتگو کرد...

BACK TO NEWS