قومندانان جدید قول اردوهای ۲۰۱ سیلاب و ۲۰۹ شاهین معرفی شدند

s.mohmand
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۸
قومندانان جدید قول اردوهای ۲۰۱ سیلاب و ۲۰۹ شاهین معرفی شدند

حمدالله محب مشاور امنیت ملی، سترجنرال محمد یاسین ضیا لوی درستیز قوای مسلح و ستر پاسوال عبدالصبور قانع معین ارشد امنیتی وزارت داخله امروز به ولایت ننگرهار رفتند، اوضاع امنیتی را بررسی کرده و از نیروهای دفاعی و امنیتی تقدیر نمودند.

همچنان، در این سفر برید جنرال عبدالجبار وفا به حیث قومندان جدید قول اردوی ۲۰۱ سیلاب و قومندان لوای دوم این قول اردو در یک مراسم معرفی شدند. همزمان‌ با این، «شاه محمود میاخیل» معاون اول وزارت دفاع در مراسمی در بلخ تورن جنرال مصطفی وردک را به حیث قومندان جدید قول اردوی ۲۰۹ شاهین به ولایت بلخ معرفی کرده و از دستاوردهای نیروهای دفاعی و امنیتی در زون شمال ستایش کرد.

مشاور امنیت ملی و رهبری وزارت دفاع ملی و ستردرستیز به قومندانان جدید هدایت دادند تا در راستای دفاع از جان و مال مردم از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نورزند و به دشمن مجال فعالیت های تروریستی را علیه هموطنان مان ندهند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۲۲:۳۸
Background image

۳۰۰ سرباز پس از فراگیری تعلیمات نظامی در ولایت کندز فارغ شدند

فراغت این سربازان در مراسم ویژه با حضور دگر جنرال محمد حبیب حصاری رییس ارکان ستردرستیز و مقام های قول اردوی ۲۱۷ پامیر جشن گرفته شد...

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۹:۳۱
Background image

دیدار معاون اول وزارت دفاع ملی با معاون کمیته جهانی صلیب سرخ برای افغانستان

در دیداری که شاه محمود “میاخیل” معاون اول وزارت دفاع ملی در دفتر کارش با خانم بتریس “اوچسلی” معاون کمیته جهانی صلیب سرخ افغانستان داشت...

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۹:۴۷
Background image

دیدار و گفتگوی رهبری وزارت دفاع ملی با مسوولان ارشد رسانه ها

نشستی با حضور شاه محمود "میاخیل" معاون اول، منیره "یوسف زاده" معاون پرسونل و تعلیمات...

BACK TO NEWS