سفر سرپرست وزارت دفاع ملی به بامیان و دیدار با علما و متنفذین این ولایت 

s.mohmand
شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۴ - ۱۶:۴۳
سفر سرپرست وزارت دفاع ملی به بامیان و دیدار با علما و متنفذین این ولایت 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی طی سفری به ولایت بامیان با علما، متنفذین قومی و جوانان این ولایت دیدار نمود. 

متنفذین بامیان، ضمن استقبال از سفر سرپرست وزارت دفاع ملی به آن ولایت؛ این سفر را در جهت اعتماد سازی بین ملت و حکومت به فال نیک گرفته و حمایت همه جانبه شان را از امارت اسلامی اعلام کردند. 

سرپرست وزارت دفاع ملی، از حمایت همه جانبه و مهمان نوازی مردم شریف بامیان قدردانی نموده و اطمینان سپرد شخصا پیشنهادات و مشکلات آنان را با مسولان زیربط شریک خواهد ساخت. 

همچنان، سرپرست وزارت ملی در این سفر با منسوبین و مسولان دفاعی که برای تامین امنیت شاهراه ها مشغول وظایف هستند، دیدار نمود. 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۹:۵۱
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از شفاخانه سردار محمد داوودخان

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح کشور به قوماندانی صحیه ستردرستیز رفته و با قطع نوار، بخش پروتیز دندان را افتتاح نمود.

ایشان در همراهی با داکتر طاهر “احرار” قوماندان صحیه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۲۳:۴۸
Background image

دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با نماینده خاص وزارت خارجه کشور چین 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، امروز با یوشیایونگ نماینده وزارت امور خارجه کشور چین، در دفتر کاری اش دیدار و گفتگو نمود. 

در این دیدار، نخست سرپرست وزارت دفاع ملی از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۳۷
Background image

سفر لوی درستیز قوای مسلح همراه با یک هیات بلند پایه امارت اسلامی به ولسوالی بلخاب ولایت سرپُل 

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح در همراهی با یک هیات بلند رتبه امارت اسلامی که مولوی مزمل معاون وزارت امور داخله و مولوی نجیب الله معاون ریاست عمومی استخبارات نیز ایشان را. . .

BACK TO NEWS