سرپرست وزیران وزارت های دفاع ملی و امور داخله از بخش های مختلف قول اردوی ۲۰۳ «منصوری» دیدار نمودند

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۳۰ - ۱۶:۱۵
سرپرست وزیران وزارت های دفاع ملی و امور داخله از بخش های مختلف قول اردوی ۲۰۳ «منصوری» دیدار نمودند

مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی و خلیفه سراج الدین “حقانی” سرپرست وزارت امور داخله در جریان سفری که به ولایت پکتیا داشتند ضمن ملاقات با رهبری قول اردوی ۲۰۳ "منصوری" از بخش های مختلف این قول اردو نیز دیدن نمودند.

در مراسمی که به همین مناسبت در مقر قول اردوی «منصوری» برگزار گردیده بود ، سرپرست وزارت دفاع ملی پس از استماع گزارشات رهبری قول اردو فعالیت ها و دستاورد های آنان را مثبت ارزیابی نموده و تعدادی از مجاهدین را با مکافات نقدی مورد تفقد قرار دادند.

سرپرست وزارت امور داخله نیز در بخشی از صحبت های شان مجاهدین امارت اسلامی را به وحدت، هماهنگی، اطاعت وتطبیق اوامر بزرگان و رفتار و رویه نیک با مردم سفارش نمود.

در اخیر سرپرست وزیران وزارت های دفاع ملی و امور ‌داخله از سوق و اداره، ورکشاپ ها، شفاخانه و بخش های مختلف این قول اردو دیدار نمودند و برای حل مشکلات موجود، به مسولین هدایات لازم صادر نمودند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۹:۵۱
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از شفاخانه سردار محمد داوودخان

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح کشور به قوماندانی صحیه ستردرستیز رفته و با قطع نوار، بخش پروتیز دندان را افتتاح نمود.

ایشان در همراهی با داکتر طاهر “احرار” قوماندان صحیه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۲۳:۴۸
Background image

دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با نماینده خاص وزارت خارجه کشور چین 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، امروز با یوشیایونگ نماینده وزارت امور خارجه کشور چین، در دفتر کاری اش دیدار و گفتگو نمود. 

در این دیدار، نخست سرپرست وزارت دفاع ملی از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۳۷
Background image

سفر لوی درستیز قوای مسلح همراه با یک هیات بلند پایه امارت اسلامی به ولسوالی بلخاب ولایت سرپُل 

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح در همراهی با یک هیات بلند رتبه امارت اسلامی که مولوی مزمل معاون وزارت امور داخله و مولوی نجیب الله معاون ریاست عمومی استخبارات نیز ایشان را. . .

BACK TO NEWS