رهبری وزارت دفاع ملی از بخش های مختلف پوهنتون دفاع ملی مارشال فهیم دیدار و مورد ارزیابی قرار داد

s.mohmand
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۱
 رهبری وزارت دفاع ملی از بخش های مختلف پوهنتون دفاع ملی مارشال فهیم دیدار و مورد ارزیابی قرار داد

شاه محمود "میاخیل" معاون اول وزارت دفاع ملی و عبدالله "رقیبی"معاون تامینات تکنالوژی و لوژیستیک وزارت دفاع ملی همراه با دگر جنرال پاینده محمد "ناظم" قوماندان عمومی واحد تعلیم و تربیه وزارت دفاع ملی، امروز از بخش ها و صنوف مختلف پوهنتون دفاع ملی مارشال فهیم دیدار نمودند.

معاون اول وزارت دفاع ملی، با اشاره به این که این نهاد بزرگ تعلیمی و تحصیلی نظامی به مثابه گهواره پرورش نظامیان کشور از اهمیت زیادی برخورد دار است، گفت: رهبری و پلانگذاری هدفمند و موثر در میدان محاربه از مراکز تعلیمی و تحصیلی نظامی آغاز می شود، بنا بر این نیاز است با تعهد و صداقت کامل افسران جوان آموزش ببینند تا منحیث رهبران مسلکی و آگاه، در میدان جنگ اشتراک نمایند و همچنان از ضایعات و تلفات پرسونل جلوگیری صورت گیرد.

معاون اول وزارت دفاع ملی، ضمن استماع نظریات و پیشنهادات رهبری و استادان پوهنتون دفاع ملی مارشال فهیم، در مورد بهبود کیفیت دروس تحصیلات عالی نظامی و اکادمیک هدایات لازم را به مسوولین ذیربط صادر نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۹:۳۱
Background image

دیدار معاون اول وزارت دفاع ملی با معاون کمیته جهانی صلیب سرخ برای افغانستان

در دیداری که شاه محمود “میاخیل” معاون اول وزارت دفاع ملی در دفتر کارش با خانم بتریس “اوچسلی” معاون کمیته جهانی صلیب سرخ افغانستان داشت...

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۹:۴۷
Background image

دیدار و گفتگوی رهبری وزارت دفاع ملی با مسوولان ارشد رسانه ها

نشستی با حضور شاه محمود "میاخیل" معاون اول، منیره "یوسف زاده" معاون پرسونل و تعلیمات...

جمعه ۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۷:۵
Background image

په ۲۰۷ ظفر قول اردو کې د جمهور رئیس غني په مشرۍ ارشد امنیتي غونډه جوړه شوه

د افغانستان د اسلامي جمهوریت جلالتمآب جمهور رئیس محمد اشرف غني، نن هرات ولایت ته د خپل سفر په ترڅ کې د ۲۰۷ ظفر قول اردو ته ولاړ...

BACK TO NEWS