معرفی مسؤلان جدید کندک و لوای سرحدی قول اردوی الفتح مستقر در فاریاب

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۲:۵۱
معرفی مسؤلان جدید کندک و لوای سرحدی قول اردوی الفتح مستقر در فاریاب

به منظور پیشبرد بهتر امور و سپردن وظایف به اهل کار، وزارت دفاع ملی ا.ا.ا مسؤلان جدیدی را برای لوای سرحدی و کندک اردوی ملی مستقر در ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تعین و روز گذشته طی مراسمی با حضور داشت مولوی عطا الله "عمری" قوماندان قول اردوی الفتح، قوماندان لوای سرحدی زون شمال و سایر مسولان محلی و نظامی این ولایت به کار شان معرفی گردیدند.

بر  اساس این تعیینات؛ امیدالله مشهور به استاد "خالد" به حیث قوماندان لوا و ملا صداقت به حیث  رئیس ارکان کندک اول لوای سرحدی این ولایت معرفی گردیدند.

از سوی هم، محمد خالد به حیث قوماندان کندک اردوی ملی در بالاحصار اندخوی و زرقاوی به حیث رئیس ارکان این  کندک معرفی شدند.

همین طور، محمود "بلال" به حیث قوماندان در بندر تجارتی آقینه و عبدالرحیم "پهلوان" به حیث معاون بلوک در این بندر معرفی شدند.

این مراسم که در تالار مقام ولایت فاریاب برگزار شده بود با تاکید مسولیت پذیری و خدمت گذاری به دین و مردم متدین کشور از سوی مسولان نظامی زون شمال و  مقامات محلی این ولایت با دعای خیر و صلاح پایان یافت.
 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۱:۱۸
Background image

۱۰۱ تن از سربازان امارت اسلامی پس فراگیری تعلیمات مسلکی نظامی از قول اردوی «المنصوری» فارغ شدند

در مراسم فراغت این سربازان حاجی مالی خان والی ولایت لوگر گفت: دفاع از دین، وطن و ارزش های والای اسلامی وظیفه مشترک همه ما و شماست و نتیجه زحمات صادقانه شماست که امنیت بطور کامل به خانه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۰:۱۶
Background image

نشست رهبری کمیسیون تصفیه صفوف در ولایت های هرات، کندهار و غزنی 

در نشست های جداگانه یی که به ریاست مفتی لطیف الله “حکیمی” سرمفتش و مسؤل کمیسیون تصفیه صفوف، جنرال شیر محمد “شریف” و عبدالله “غزنوی” معاونین کمیسیون در مقام ولایت های غزنی، کندهار و هرات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۲:۵۱
Background image

معرفی مسؤلان جدید کندک و لوای سرحدی قول اردوی الفتح مستقر در فاریاب

به منظور پیشبرد بهتر امور و سپردن وظایف به اهل کار، وزارت دفاع ملی ا.ا.ا مسؤلان جدیدی را برای لوای سرحدی و کندک اردوی ملی مستقر در ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تعین و روز گذشته طی مراسمی. . .

BACK TO NEWS