لوی درستیز قوای مسلح کشور کار اعمار سرک ولسوالی اشکاشم الی واخان ولایت بدخشان را افتتاح کرد

web_admin
شنبه ۱۴۰۲/۸/۶ - ۲۲:۴۹
لوی درستیز قوای مسلح کشور کار اعمار سرک ولسوالی اشکاشم الی واخان ولایت بدخشان را افتتاح کرد

حافظ محمد فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در حالی که ایشان را مولوی نصرالله "منصور" رئیس انجنیری و استحکام وزارت دفاع ملی،  قوماندانان قول اردوی های ۲۱۷ عمری و ۲۰۹ الفتح و سایر مجاهدین که همرای می نمودند طی سفری کاری به ولایت بدخشان، کار اعمار سرک شاهراه ولسوالی اشکاشم الی واخان (پامیر) این ولایت را افتتاح نمود.

لوی درستیز قوای مسلح در مراسم افتتاح این پروژه، کار بازسازی شاهراه واخان الی پامیر را از لحاظ تجارتی در کشور با  اهمیت دانسته گفت: این مسیر ولسوالی واخان و پامیرهای خورد و بزرگ را به مرکز ولایت بدخشان وصل نموده و کار آن تحت نظارت رهبری وزارت دفاع ملی و تیم های تخنیکی با کمال صداقت و امانتداری  تطبیق و به بهره‌برداری سپرده خواهد شد.

در همین حال باشنده گان محل از توجه رهبری وزارت دفاع ملی در قسمت حل مشکلات دیرینه و ایجاد تسهیلات به زندگی شان ابراز خرسندی و قدردانی نمودند.

تیم‌های مسلکی و تخنیکی وزارت دفاع ملی متعهد است با تطبیق و تکمیل این پروژه، ولسوالی های دور دست و قریه جات این شاهراه را به مرکز ولایت بدخشان وصل نموده و سهولت های لازم را در زمینه های تجارت و ترانزیت، انتقال اموال و مسافران به شمال کشور مهیا سازند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۲۲:۳۴
Background image

لوی درستیز قوای مسلح کشور از قول اردوی ۲۱۷ عمری و لوای هفتم سرحدی در زون شمال شرق بازدید کرد

حافظ محمد فصیح الدین "فطرت" لوی درستيز قوای مسلح، در ادامه دید بازدید از قطعات و جزوتام های اردوی اسلامی ملی در زون شمال و شمالشرق کشور، طی سفری عازم ولایت کندز گردید و ضمن بازدید از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۲۳:۴۲
Background image

مراسم فراغت ۸۹۷ تن "نیروهای کماندو" با اشتراک سرپرست وزارت دفاع ملی و شماری از اعضای کابینه  برگزار شد

۸۹۷ تن نیروهای "قوت های خاص" (‌کماندو) پس از ۶ ماه فراگیری آموزش های عقیدتی، کماندویی و مسلک های مختلف النوع امروز، طی مراسم خاصی از دومین دور مکتب تعلمیات عالی قوماندانی "قوت های خاص". . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۳ - ۲۲:۴۴
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر جدید ترکیه دیدار نمود

مولوی محمد یعقوب«مجاهد»سرپرست وزارت دفاع ملی با آقای  جنک اونال سفیر جدید ترکیه در دفتر کارش ملاقات کرد.

مولوی محمد یعقوب «مجاهد»  ضمن خوش آمدید به سفیر جدید کشور ترکیه در رابطه به. . .

BACK TO NEWS