فراغت ۱۲۰۰ تن سرباز از قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی حضرت عبدالله ابن مسعود "رض"

web_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۲۱:۰
فراغت ۱۲۰۰ تن سرباز از قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی حضرت عبدالله ابن مسعود "رض"

به تعداد ۱۲۰۰ تن مجاهدین پس از سپری نمودن سه و نیم تعلیمات نظامی، نظری و مسلکی در مکتب تعلیمی قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی حضرت عبدالله ابن مسعود "رض"، امروز طی برگزاری مراسم خاص فراغت حاصل نمودند‌.

این مراسم با اشتراک قاری فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور، شماری از اعضای کابینه ا.ا.ا و روسای وزارت دفاع، بزرگان، مسؤلان و منسوبین برگزار شد.

شیخ ندا محمد "ندیم" سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن مبارکی، خطاب به فارغان گفت: شما با تمام اخلاص و صداقت برای نظام اسلامی و مردم خدمت کنید، هر کاری صداقت و استقامت می خواهد و توکل تان فقد به الله ج باشد، در کنار آموزش های مسلکی به عقیده تان نیز مستحکم بمانید، طرفدار حق باشید و متوجه فرامین امیر باشید.

از سوی دیگر لوی درستیز قوای مسلح کشور گفت: رهبری وزارت دفاع ملی ا.ا.ا متعهد به ایجاد یک اردوی منظم و مستقل است، ما متعهد به تشکیل یک اردوی منظم هستیم که از سرحدات و حاکمیت ملی کشور دفاع کند، البته هدف از ایجاد اردو جنگ نیست بلکه خدمت به مردم و دفاع از کشور می باشد، چانچه نیروهای ما قبلا این امتحان را دادند که آنان در هرگونه شرایط آماده فداکاری می باشند.

لوی درستیز اضافه کرد، جهاد و مجاهدین امارت اسلامی در طول بیست سال گذشته برای جهانیان نشان داد که هیچ کشور بیگانه ی نمی تواند اهداف شوم اش را در کشور ما پیاده کند و اجازه چنین کار را نیز نخواهند داد.

این در حالیست که دو روز قبل این مجاهدین تطبیقات نظامی را نیز در قوماندانی یاد شده انجام داده بودند، این مرکز تعلیمی نسبت به سال گذشته ۹ هزار مجاهد را ظرفیت دارد.

در پایان مجاهدین فارغ شده به شکل منظم نمایشات عالی نظامی را اجرا و از مقابل لوژ عبور نمودند، سپس از دستان مسؤلین تصدیق نامه دریافت کردند.

#وزارت_دفاع_ملی

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۲/۷/۷ - ۱۲:۳۵
Background image

رهبر ا.ا.ا حفظ الله از شفاخانه قول اردوی ۲۰۵ البدر بازدید بعمل آورد

روز گذشته امیرالمؤمنین حفظه الله و هیئت همراه شان از شفاخانه قول اردو ۲۰۵ البدر، قوماندان و دیگر مسؤلین قول اردو مذکور دیدار کردند.

شیخ صاحب حفظه الله در این دیدار از مجاهدین معلول ۲۰. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی از قوماندانیت صحیه ستردرستیز دیدن نمود

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی در حالی که ایشان را دوکتور محمدطاهر "احرار" قوماندان صحیه ستردرستیز همرای می کرد از بخش های مختلف تازه ایجاد شده و پولیکلینک این قوماندانی. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۲:۳۸
Background image

فراغت ۵۰۰ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ منصوری با اشتراک معاونین  وزارت دفاع ملی و ستردرستیز برگزار شد

به تعداد ۵۰۰ تن مجاهدین پس از فراگیری آموزش های نظامی، مسلکی و عقیدتی ۳ ماهه روز گذشته، طی برگزاری مراسم ویژه ی از مرکز تعلیمی قول اردوی ۲۰۳ منصوری فراغت حاصل نمودند.

در مراسم فراغت. . .

BACK TO NEWS