سرپرست وزارت دفاع ملی در فراغت دانشجویان اکادمی افسران جوان اشتراک کرد

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۴ - ۱۹:۲۰
سرپرست وزارت دفاع ملی در فراغت دانشجویان اکادمی افسران جوان اشتراک کرد

۳۸۴ تن از دانشجویان اکادمی افسران جوان پوهنتون دفاع ملی از چهاردهمین دوره آموزش در بخش های نظامی و ملکی امروز در جریان یک مراسم ویژه فارغ شدند.

در این مراسم مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی، شیر محمد عباس “استانکزی” معاون اول وزارت امور خارجه، معاونین و مسولان وزارت خانه های مختلف و تعداد کثیری از مجاهدین اشتراک نموده بودند.

سرپرست وزارت دفاع ملی گفت: شما مدافعین راستین مردم هستید، حفاظت از حاکمیت ملی و مردم شریف کشور بر ما فرض است، در مقابله با دشمن آماده هرنوع دفاع باشید، عزم تان را جزم کنید، در تمام امور نیت تان خاص رضای الله متعال باشد، برای حفاظت از کشور در کنار آموختن قلم استفاده از سلاح را نیز بیاموزید و هر آن کسی که دشمن سعادت افغانستان است دشمن همه ی ما است و همه باهم آن را شکست می دهیم تا به مردم خود صلح و صفا را به ارمغان بیاوریم.

در همین حال معاون اول وزارت امور خارجه گفت: ما بدون تکبر و غرور به پیروزی ها خود افتخار می کنیم، ما باید یک لحظه غفلت نکنیم و مسولیت های خود را به وجه احسن ادا نماییم.

او همچنان افزود؛ ما همه مردم را به یک چشم می بینیم و بنام قوم کسی را نمی شناسیم، از همه بیشتر مردم خود را بنام یک افغان می شناسیم و برای خدمت به مردم و وحدت ملی تلاش می کنیم.

و نیز در ادامه گفت: شما مجاهدین هستید که تمامیت ارضی و سرحدات امن هستند و یک بار دیگر به افغان هایی که در خارج از کشور هستند صدا می زنیم که به کشور برگردند ما محافظ جان، مال و عزت شان می باشیم.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۲۱:۲۴
Background image

فراغت ۳۰۰ تن مجاهدین با اشتراک لوی درستیز قوای مسلح در فرقه ۲۱۹ عمر ثالث برگزار شد

۳۰۰ تن مجاهدین لوای اول فرقه ۲۱۹ عمر ثالث، پس از سپری نمودن یک دور تعلیمات "سه ماهه" نظامی، مسلکی و عقیدتی امروز طی مراسم ویژه ی با اشتراک قاری فصیح الدین فطرت لوی درستیز قوای مسلح،. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۸
Background image

کمپاین نهال شانی به منظور شگوفایی کشور در وزارت دفاع ملی آغاز شد

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح و حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز در صحن وزارت دفاع ملی بخاطر شگوفایی و سرسبزی کشور نهال شاندند.

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز. . .

جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۱
Background image

معاون لوی درستیز قوای مسلح کشور از سرحدات کشور دیدار کرد

حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز قوای مسلح در رأس یک هیأت نظامی از قطعات و جزوتام های سرحدی اردوی ملی اسلامی در ولایات بدخشان، ننگرهار، هرات، هلمند و پکتیا بازدید نمود.

معاون. . .

BACK TO NEWS