سرپرست وزارت دفاع ملی در فراغت دانشجویان اکادمی افسران جوان اشتراک کرد

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۴ - ۱۹:۲۰
سرپرست وزارت دفاع ملی در فراغت دانشجویان اکادمی افسران جوان اشتراک کرد

۳۸۴ تن از دانشجویان اکادمی افسران جوان پوهنتون دفاع ملی از چهاردهمین دوره آموزش در بخش های نظامی و ملکی امروز در جریان یک مراسم ویژه فارغ شدند.

در این مراسم مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی، شیر محمد عباس “استانکزی” معاون اول وزارت امور خارجه، معاونین و مسولان وزارت خانه های مختلف و تعداد کثیری از مجاهدین اشتراک نموده بودند.

سرپرست وزارت دفاع ملی گفت: شما مدافعین راستین مردم هستید، حفاظت از حاکمیت ملی و مردم شریف کشور بر ما فرض است، در مقابله با دشمن آماده هرنوع دفاع باشید، عزم تان را جزم کنید، در تمام امور نیت تان خاص رضای الله متعال باشد، برای حفاظت از کشور در کنار آموختن قلم استفاده از سلاح را نیز بیاموزید و هر آن کسی که دشمن سعادت افغانستان است دشمن همه ی ما است و همه باهم آن را شکست می دهیم تا به مردم خود صلح و صفا را به ارمغان بیاوریم.

در همین حال معاون اول وزارت امور خارجه گفت: ما بدون تکبر و غرور به پیروزی ها خود افتخار می کنیم، ما باید یک لحظه غفلت نکنیم و مسولیت های خود را به وجه احسن ادا نماییم.

او همچنان افزود؛ ما همه مردم را به یک چشم می بینیم و بنام قوم کسی را نمی شناسیم، از همه بیشتر مردم خود را بنام یک افغان می شناسیم و برای خدمت به مردم و وحدت ملی تلاش می کنیم.

و نیز در ادامه گفت: شما مجاهدین هستید که تمامیت ارضی و سرحدات امن هستند و یک بار دیگر به افغان هایی که در خارج از کشور هستند صدا می زنیم که به کشور برگردند ما محافظ جان، مال و عزت شان می باشیم.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۱۸:۳۱
Background image

لوی درستیز قوای مسلح پس از دیدار از جزووتام های اردوی اسلامی در تخار عازم بدخشان شد و از فرقه ۲۱۹ عمر ثالث بازدید نمود

 قاری محمد فصیح الدین " فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در جریان سفرش به زون شمال و شمالشرق، پس از دیدوبازدید از کندک های دوم، سوم، پنجم و ششم سرحدی مستقر در ولسوالی های سرحدی ینگی قلعه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۹:۵۴
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از مرکز تعلیمی و قوماندانیت فرقه ۲۱۹ عمر ثالث

 قاری محمد فصیح الدین " فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در جریان سفرش به زون شمال از فرقه ۲۱۹عمر ثالث در ولایت بدخشان دیدن نموده و با رهبری فرقه یاد شده در رابطه به تحکیم امنیت مرز ها،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۲۳:۵
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی در دیدار با هیأت بلند پایه‌ی علمای جهان اسلام:《مسئله فلسطین درد مشترک همه مسلمانان جهان است》

 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، شام روز گذشته، با هیأت بلند پایه ی علمای جهان اسلام که به کابل تشریف آورده بودند، دیدار و گفتگو نمودند.

در نخست، سرپرست وزارت دفاع. . .

BACK TO NEWS