سخنگوی جدید وزارت دفاع ملی معرفی شد

s.mohmand
شنبه ۱۴۰۰/۸/۱ - ۱۵:۴۹
سخنگوی جدید وزارت دفاع ملی معرفی شد

حسب هدایت سرپرست مقام وزارت دفاع ملی امارت اسلامی افغانستان، به منظور پیشبرد بهتر امور، عنایت الله خوارزمیبه عوض قاری لطف الله ”حبیبی“ منحیث سرپرست ریاست ارتباطات ستراتیژیک امور عامه و سخنگوی وزارت دفاع ملي تعیین و بکارش آغاز نموده است.

رهبری وزارت دفاع ملي امارت اسلامی افغانستان به منظور تحقق آزادی بیان ، اصل دسترسی به اطلاعات و شریک ساختن واقعیت ها به مردم شریف و رنج دیده کشور با تمام رسانه های ملي و بین الملی همکار است، خبرنگاران رسانه های دولتی و خصوصی میتوانند در صورت نیاز به شماره تیلفون ۰۷۸۷۹۸۵۱۸۷سخنگوی وزارت دفاع ملي در تماس شده و معلومات ضروری را دریافت نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۱:۱۸
Background image

۱۰۱ تن از سربازان امارت اسلامی پس فراگیری تعلیمات مسلکی نظامی از قول اردوی «المنصوری» فارغ شدند

در مراسم فراغت این سربازان حاجی مالی خان والی ولایت لوگر گفت: دفاع از دین، وطن و ارزش های والای اسلامی وظیفه مشترک همه ما و شماست و نتیجه زحمات صادقانه شماست که امنیت بطور کامل به خانه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۰:۱۶
Background image

نشست رهبری کمیسیون تصفیه صفوف در ولایت های هرات، کندهار و غزنی 

در نشست های جداگانه یی که به ریاست مفتی لطیف الله “حکیمی” سرمفتش و مسؤل کمیسیون تصفیه صفوف، جنرال شیر محمد “شریف” و عبدالله “غزنوی” معاونین کمیسیون در مقام ولایت های غزنی، کندهار و هرات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۲:۵۱
Background image

معرفی مسؤلان جدید کندک و لوای سرحدی قول اردوی الفتح مستقر در فاریاب

به منظور پیشبرد بهتر امور و سپردن وظایف به اهل کار، وزارت دفاع ملی ا.ا.ا مسؤلان جدیدی را برای لوای سرحدی و کندک اردوی ملی مستقر در ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب تعین و روز گذشته طی مراسمی. . .

BACK TO NEWS