ستر جنرال”اسدالله خالد” سرپرست وزارت دفاع ملی برای بررسی وضعیت امنیتی ولایت خوست به این ولایت سفر کرد

s.mohmand
شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۴:۵
ستر جنرال”اسدالله خالد” سرپرست وزارت دفاع ملی برای بررسی وضعیت امنیتی ولایت خوست به این ولایت سفر کرد
محترم ستر جنرال”اسدالله خالد” سرپرست وزارت دفاع ملی همراه با دگر جنرال” ضیا سراج” رییس عمومی امنیت ملی، امروز به ولایت خوست سفر کردند و برای بررسی وضعیت امنیتی این ولایت با محترم”صدیق پتمن” والی ولایت خوست و مسولان ارشد امنیتی این ولایت دیدار و گفت و گو کردند. هم چنان، سرپرست وزارت دفاع ملی در این سفر با باشنده گان ولایت خوست، در داخل شهر از نزدیک دیدار کرده و به مشکلات و پیشنهادات شان گوش دادند. افزون بر این نامزد وزیر دفاع ملی با منسوبین قطعه خاص ولایتی در خوست نیز دیدار کرده از دست آوردهای نیر‌‌وهای ملی دفاعی و امنیتی در راستای حفاظت از مردم در ولایت خوست تقدیر و ستایش کردند. هم چنان سرپرست وزارت دفاع ملی به مسوولان امنیتی در این ولایت هدایت داد تا تدابیر و تلاش های شان را به خاطر تامین امنیت و حفاظت از مردم بیشتر سازند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۶:۳۱
Background image

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی شدند

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۷:۲۹
Background image

تمامی مهاجمان تروریست توسط نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشته شدند

نیروهای ملی دفاعی و امنیتی ساختمان را که تروریستان در آن جابجا شده بودند و همچنان زندان ولایت ننگرهار از وجود تروریستان پاکسازی کردند.

در عملیات پاکسازی، تمامی ۱۰ تروریست که مجهز با. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۶:۱۲
Background image

زندان ننگرهار به گونه کامل از وجود تروریستان پاکسازی شد

در عملیات پاکسازی نیروهای دفاعی و امنیتی، ۵ تروریست در داخل زندان کشته شدند.

همچنان، ۳ زندانی توسط تروریست ها کشته شدند که در میان کشته شده ها، ۲ تن شان اعضای گروه طالبان هستند.

عملیا. . .

BACK TO NEWS