دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر چین در کابل

web_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۳ - ۲۱:۱۶
دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر چین در کابل

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی امروز، در دفتر کاری اش با آقای جاو شینگ‌ سفیر چین در کابل، دیدار و گفتگو نمودند. سرپرست وزارت دفاع ملی، روابط دیپلوماتیک و همکاری های تجارتی و اقتصادی دو کشور را مثبت عنوان نمودهگفت: افغانستان و چین مشترکات واضح دارند ضمن تقویت و حفظ روابط دو کشور همسایه، از سرمایه گذاری ها و پروژه های اقتصادی چین در افغانستان حمایت نموده و از تامین امنیت آنان یکبار دیگر اطمینان می دهیم. در ادامه سفیر چین، تحکیم امنیت سرتاسری را در افغانستان یک فرصت خوب برای همکاریهای اقتصادی و تجارتی دانسته افزود: چین با سیاست های عدم مداخله، به روابط تاریخی خویش با افغانستان ادامه داده و در مسایل تجارت، اقتصاد و سایر موضوعات نیز همکار و همگام می باشد. همچنان دوطرف روی مسایل سرحدی و پروژه واخان نیز تبادل نظر نمودند.

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۸:۳۹
Background image

دیدار معاون اول وزارت دفاع ملی از لوای دوم مستقر در کنر

الحاج ملا محمد فاضل "مظلوم" معاون نخست وزارت دفاع ملی همراه با شماری از مسؤلان به منظور ارزیابی وضعیت امنیتی عازم ولایت کنر گردید و از لوای دوم عبدالله بن عباس "رض" قول اردوی ۲۰۱ خالد. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۲ - ۱۹:۵۶
Background image

پیام تسلیت لوی درستیز قوای مسلح در پی وقوع سیلاب های اخیر درکشور!

با تأسف اطلاع حاصل نمودیم که جمعه گذشته، از  اثر سرازیر شدن سیلاب ها در ولایت های بغلان، بدخشان، تخار، غور و هرات شماری از هموطنان مان جان های شیرین شان را ازدست داده اند. رهبری مقام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۳ - ۲۱:۱۶
Background image

دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر چین در کابل

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی امروز، در دفتر کاری اش با آقای جاو شینگ‌ سفیر چین در کابل، دیدار و گفتگو نمودند. سرپرست وزارت دفاع ملی، روابط دیپلوماتیک و همکاری های. . .

BACK TO NEWS