بازدید سرپرست وزارت دفاع ملی از معینیت ها و ریاست های مستقر در مقر وزارت دفاع ملی 

s.mohmand
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۲۹ - ۸:۴۵
بازدید سرپرست وزارت دفاع ملی از معینیت ها و ریاست های مستقر در مقر وزارت دفاع ملی 

مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی با همراهانش صبح دیروز در یک اقدام بی پشینه از تمامی معینیت ها، ریاست ها و مدیریت ها و دیگر بخش های کاری وزارت دفاع ملی دیدن نموده و از نزدیک با روسا، مدیران و کارمندان احوال پرسی نموده و عید گذشته را تبریک گفت.

سرپرست ‌وزارت دفاع ملی ضمن دادن تبریکی عید سعید اضحی به پرسونل از تمام آن ها اظهار قدردانی نمود تاکید نمود که در بخش سرعت بخشیدن کار های اداری و عرضه خدمات صادقانه کار کنند.

سرپرست وزارت دفاع ملی در ادامه افزود: شکوفایی و ترقی نظام و کشور در گرو سعی و تلاش های شبانه روزی شماست و در اخیر برای تمام مسئولین و منسوبین از خداوند بزرگ توفیق بهتر و بیشتر در عرصه خدمت رسانی استدعا نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۹:۵۱
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از شفاخانه سردار محمد داوودخان

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح کشور به قوماندانی صحیه ستردرستیز رفته و با قطع نوار، بخش پروتیز دندان را افتتاح نمود.

ایشان در همراهی با داکتر طاهر “احرار” قوماندان صحیه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۲۳:۴۸
Background image

دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با نماینده خاص وزارت خارجه کشور چین 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، امروز با یوشیایونگ نماینده وزارت امور خارجه کشور چین، در دفتر کاری اش دیدار و گفتگو نمود. 

در این دیدار، نخست سرپرست وزارت دفاع ملی از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۳۷
Background image

سفر لوی درستیز قوای مسلح همراه با یک هیات بلند پایه امارت اسلامی به ولسوالی بلخاب ولایت سرپُل 

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح در همراهی با یک هیات بلند رتبه امارت اسلامی که مولوی مزمل معاون وزارت امور داخله و مولوی نجیب الله معاون ریاست عمومی استخبارات نیز ایشان را. . .

BACK TO NEWS