ایالات متحده امریکا ۶۴۰ وسایط جنگی را به وزارت دفاع ملی سپرد

s.mohmand
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۷:۳۲
 ایالات متحده امریکا  ۶۴۰ وسایط جنگی را به وزارت دفاع ملی سپرد

ایالات متحده امریکا در مراسم در قومندانی لوجستیک وزارت دفاع ملی وسایط جنگی تازه را به اردوی ملی کمک کرد.

شاه محمود میاخیل معاون اول و سرپرست وزارت دفاع ملی از این کمک ها ابراز امتنان کرده و گفت: بلند بردن ظرفیت و توانایی های نیروهای اردوی ملی در صدر اولویت های رهبری وزارت قرار دارد تا بر اساس برنامه و استراتیژی وزارت دفاع ملی، اردوی ملی با تجهیزات و وسایل مدرن تر مجهز گردند.

عبدالله رقیبی معاون تامینات تکنالوژی و لوژیستیک وزارت دفاع ملی نیز گفت: از این وسایط و تجهیزات برای حفظ ثبات و تامین امنیت به گونه موثر استفاده خواهند کرد.

این وسایط شامل ۴۰۳ هاموی، ۴۳ رنجر، ۲۳ آمبولانس و ۱۷۰ موتورسایکل می باشند که قرار است به تمام قول اردوهای ساحوی اردوی ملی فرستاده شوند

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۷ - ۱۹:۳۸
Background image

نخستین جلسه رهبری وزارت دفاع ملی با اشتراک قوماندان ها و معاونین قول اردو ها برگزار گردید

مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی با حضور در نخستین جلسه رهبری وزارت دفاع ملی که در آن قوماندان ها و معاونین قول اردوهای مرکزی و ساحوی در مقر وزارت دفاع ملی اشتراک نموده. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۷:۴۴
Background image

فراغت ده ها تن از منسوبین وزارت دفاع ملی از قول اردوی ۳۱۳ مرکزی

ده ها تن از منسوبین وزارت دفاع ملی ا.ا.ا، پس از فراگیری تعلیمات مسلکی و نظامی، امروز طی مراسمی با اشتراک معاون تعلیمات پرسونل وزارت دفاع ملی، قوماندان قول اردوی ۳۱۳ مرکزی و سایر مجاهدین. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۱۷:۳۷
Background image

لوی درستیز قوای مسلح؛ قوماندان عمومی قوای هوایی را معرفی نمود

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز وزارت دفاع ملی در جریان یک مراسم، مولوی امان الدین “منصور” قوماندان عمومی قوای هوایی را رسما معرفی نمود.

لوی درستیز قوای مسلح ضمن تمجید از فعالیت های. . .

BACK TO NEWS