لوی درستیز قوای مسلح در مراسم فراغت ۶۳۳ تن از نیروهای وزارت دفاع ملی قول اردوی ۲۰۱ «خالد بن ولید» اشتراک نمود

s.mohmand
چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۲۲:۵۵
لوی درستیز قوای مسلح در مراسم فراغت ۶۳۳ تن از نیروهای وزارت دفاع ملی قول اردوی ۲۰۱ «خالد بن ولید» اشتراک نمود

مولوی فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح در مراسم فراغت ۶۳۳ تن از سربازان وزارت دفاع ملی اشتراک نمود که پس از ۲ ماه آموزش های مسلکی، نظامی و عقیدتی از قول اردوی ۲۰۱ خالد بن ولید موفقانه فارغ شدند.

در محفلی که به همین مناسبت دایر گردیده بود در آن لوی درستیز قوای مسلح، معاون پرسونل و تعلیمات وزارت دفاع ملی، رهبری قول اردوی ۲۰۱ خالد بن ولید و دیگر مسولان امارت اسلامی حضور داشتند.

لوی درستیز قوای مسلح ضمن خرسندی از روند فراغت روزافزون سربازان سربکف امارت اسلامی گفت: جای بسا خرسندی است که نیروهای وزارت دفاع ملی با انگیزه و روحیه بلند اسلامی و میهنی از تمامیت ارضی کشور دفاع می کنند و به بیگانه ها و مزدوران شان اجازه مداخله در امور داخلی کشور را نمی دهند.

لوی درستیز قوای مسلح در ادامه یک بار دیگر از تمام هموطنانی که به خارج از کشور آواره شده اند دعوت کرد تا دوباره به کشور عودت نموده و به زندگی آبرومند در میهن خویش برگردند و امارت اسلامی متعهد به حفاظت و حمایت همه جانبه از مردم شریف کشور می باشد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۷:۰
Background image

کمیسیون تثبیت رتبه مجاهدین وزارت دفاع ملی در نشستی به ریاست سرپرست وزارت دفاع ملی کار خود را رسما آغاز کرد

امروز کمیسیون تثبیت رتبه مجاهدین وزارت دفاع ملی در جلسه‌ یی که به رهبری مولوی محمد یعقوب “مجاهد” سرپرست وزارت دفاع ملی دایر گردیده بود؛ رسما کار خود را آغاز نمود.

در این جلسه مولوی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۳:۳۶
Background image

معاون پالیسی و استراتیژی وزارت دفاع ملی از قول اردوی ۳۱۳ «مرکزی» دیدار کرد

مولوی محمد قاسم “فرید” معاون پالیسی و استراتیژی وزارت دفاع ملی در راس یک هیات به قول اردوی ۳۱۳ مرکزی کابل رفت و با مولوی نصرالله “مطیع” قوماندان، هیات رهبری و منسوبین این قول اردو دیدار. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۶:۳۷
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی از فرقه عمر ثالث و نقاط سرحدی بدخشان دیدن نمود 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزیر دفاع ملی طی یک سفر کاری عازم ولایت بدخشان شده و با مسولان فرقه ۲۱۹ عمر ثالث و منسوبین نظامی در آن ولایت دیدن نمود. 

سپس، سرپرست وزارت دفاع ملی برای. . .

BACK TO NEWS