فراغت ۱۸۳ طلاب از قوماندانی حربی ښوونځی وزارت دفاع ملی طی مراسم ویژه‌ی برگزار شد 

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳۱ - ۱۴:۵۹
فراغت ۱۸۳ طلاب از قوماندانی حربی ښوونځی وزارت دفاع ملی طی مراسم ویژه‌ی برگزار شد 

روز گذشته، به تعداد ۱۸۳ تن از طلاب این مکتب پس از فراگیری تعلیمات مسکلی و نظامی و فکری طی مراسم ویژه ی با اشتراک شیخ عبدالرحمان "آخندزاده" مرستیال معاونیت پرسونل وتعلیمات، روسای سرمفتشیت، ارتباطات استراتژیک و امورعامه، قوماندان تعلیم وتربیه و دکتورین، استادان، منسوبین و اعضای خانواده فارغین از حربی شوونځی وزارت دفاع ملی فارغ شدند. 

در این مراسم، مسولان وزارت دفاع ملی  بر اتحاد وانسجام نیروهای امارت اسلامی صحبت نموده و طلاب را بر رعایت اخلاق و صفات محمدی (ص) در حصه ی انجام مسولیت های شان تاکید نمودند. 

همچنان، این مراسم با اجرای نمایشات نظامی و تفویض جوایز به طلاب نخبه پایان یافت. 

این درحالی ست که درب مکتب قوماندانی حربی شونځی بعد از فتح برای مدتی بروی شاگردان بسته بوده که بعدا با ترغيب رهبری وزارت دفاع ملی و تلاش های فراوان مسئولین مربوطه این مکتب دوباره فعال و شاگردانش پس از پایان دوره تعلیمات مسلکی شان، سرانجام، دیروز فارغ شدند. 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۲۰:۲
Background image

به ریاست معاون لوی درستیز جلسه اصلاحی در لوای حمایه ‌‌و امنیت وزارت دفاع ملی دایر گردید

حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز در جلسه اصلاحی با مسولین و مجاهدین جزوتام های لوای حمایه و امنیت ستردرستیز اشتراک نمود.

معاون لوی درستیز ضمن توصیه‌ی مجاهدین به آراسته نمودن صورت. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۴:۱
Background image

فراغت ۱۵ تن مجاهدین از کورس تسهیلات انجینیری قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی

۱۵تن از مجاهدین که از جزوتام های مختلف وزارت دفاع ملی گرد هم آمده بودند پس از فراگیری تعلیمات مسلکی از کورس تسهیلات انجینیری که درقوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی برگزار گردیده بود. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۳:۳۶
Background image

فراغت ۵۱ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری» از کورس مسلکی مخابره و شفر محرم

۵۱ تن از مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری»، پس از سپری نمودن دوره دو ماه تعلیمات مسلکی و عملی در بخش های مخابره و شفر محرم موفقانه فارغ شدند. 

در مراسم فراغت مولوی محمد ایوب "خالد". . .

BACK TO NEWS