شروع دروس طلاب قوماندانی حربی شوونځی وزارت دفاع ملی

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۱ - ۱۰:۸
شروع دروس طلاب قوماندانی حربی شوونځی وزارت دفاع ملی

با فرا رسیدن سال تعلیمی جدید و طبق هدایت رهبری وزارت دفاع ملی امارت اسلامی، دروس طلاب قوماندانی حربی شوونځی امروز طی محفلی با اشتراک مولوی محمد نبی قوماندان پوهنتون دفاع ملی، مولوی شریف الله "حقمل" قوماندان قوماندانی حربی شوونځی، مسولان، استادان و شاگردان این قوماندانی رسماً افتتاح و آغاز گردید.

در این مراسم، قوماندان حربی شوونځی از برگشت و مجدد استادان و طلاب ابراز قدردانی نموده و از آنان خواست تا به دروس خویش حاضر و پابند باشند.

از سوی هم، شماری از طلاب و استادان حربی شوونځی از آغاز مجدد دروس شان اظهار خرسندی نموده و اطمینان دادند که تحت پرچم اسلامی و با روحیه اسلامی آماده ی خدمت گزاری به مردم و وطن خویش خواهند بود.

آغاز فعالیت دوباره حربی شوونځی بخش از تلاش های رهبری وزارت دفاع ملی و ستردرستیز برای مسلکی و توانمند سازی اردوی کشور بوده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۲۰:۲
Background image

به ریاست معاون لوی درستیز جلسه اصلاحی در لوای حمایه ‌‌و امنیت وزارت دفاع ملی دایر گردید

حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز در جلسه اصلاحی با مسولین و مجاهدین جزوتام های لوای حمایه و امنیت ستردرستیز اشتراک نمود.

معاون لوی درستیز ضمن توصیه‌ی مجاهدین به آراسته نمودن صورت. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۴:۱
Background image

فراغت ۱۵ تن مجاهدین از کورس تسهیلات انجینیری قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی

۱۵تن از مجاهدین که از جزوتام های مختلف وزارت دفاع ملی گرد هم آمده بودند پس از فراگیری تعلیمات مسلکی از کورس تسهیلات انجینیری که درقوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی برگزار گردیده بود. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۳:۳۶
Background image

فراغت ۵۱ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری» از کورس مسلکی مخابره و شفر محرم

۵۱ تن از مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری»، پس از سپری نمودن دوره دو ماه تعلیمات مسلکی و عملی در بخش های مخابره و شفر محرم موفقانه فارغ شدند. 

در مراسم فراغت مولوی محمد ایوب "خالد". . .

BACK TO NEWS