حضور معاون لوی درستیز به محل رویداد در ولایت خوست و دلجویی ازخانواده شهدا و زخمی ها

s.mohmand
دوشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۹ - ۱۲:۱
حضور معاون لوی درستیز به محل رویداد در ولایت خوست و دلجویی ازخانواده شهدا و زخمی ها

حاجی مالی "خان" معاون اول ستردرستیز وزارت دفاع ملی در حالی که مسؤلان نظامی و ملکی محلی ایشان را همراهی می نمودند روز گذشته به محل رویداد اخیر واقع در ولسوالی "سپېرې" ولایت خوست حضور یافته و با خانواده شهدا، مجروحین و بازماندگان حملات هوایی پاکستان در این نقاط سرحدی، عیادت و دلجویی نمود.

معاون لوی درستیز، از توانایی ها مجاهدین امارت اسلامی در خصوص حفاظت از استقلال و تمامیت ارضی کشور  بیان کرد و  گفت: " چنانچه تهدیدی از خاک افغانستان متوجه هیچ کشوری نمی شود، ما از کشورهای  همسایه میخواهیم به استقلال ما نیز احترام بگذارند."

همچنان معاون لوی درستیز وزارت دفاع ملی، ضمن سپردن هدایات لازم به مسولان جهت تداوی بموقع زخمی ها و کمک های خوراکی و نقدی را نیز با خانواده شهدا و بازماندگان این رویداد اهدا نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۲۰:۲
Background image

به ریاست معاون لوی درستیز جلسه اصلاحی در لوای حمایه ‌‌و امنیت وزارت دفاع ملی دایر گردید

حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز در جلسه اصلاحی با مسولین و مجاهدین جزوتام های لوای حمایه و امنیت ستردرستیز اشتراک نمود.

معاون لوی درستیز ضمن توصیه‌ی مجاهدین به آراسته نمودن صورت. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۴:۱
Background image

فراغت ۱۵ تن مجاهدین از کورس تسهیلات انجینیری قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی

۱۵تن از مجاهدین که از جزوتام های مختلف وزارت دفاع ملی گرد هم آمده بودند پس از فراگیری تعلیمات مسلکی از کورس تسهیلات انجینیری که درقوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی برگزار گردیده بود. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۳:۳۶
Background image

فراغت ۵۱ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری» از کورس مسلکی مخابره و شفر محرم

۵۱ تن از مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری»، پس از سپری نمودن دوره دو ماه تعلیمات مسلکی و عملی در بخش های مخابره و شفر محرم موفقانه فارغ شدند. 

در مراسم فراغت مولوی محمد ایوب "خالد". . .

BACK TO NEWS