فراغت دوره پانزده هم اکادمی افسران جوان پوهنتون دفاعی مارشال فهیم

zia_omid
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳ - ۱۶:۱۸
فراغت دور پانزده هم اکادمی افسران جوان

لوی درستیز قوای مسلح در مراسم جشن فراغت دوره پانزده هم اکادمی افسران جوان پوهنتون دفاعی مارشال فهیم که تعلیمات پرمشقت نظامی را در جریان بیشتر از یک سال فراگرفته اند، اشتراک وسند فراغت آنان را توزیع نمودند .

این جوانان اطمینان میدهند که با فرا گیری آموزش های اکادمیک و نظامی و سپری نمودن تمرینات پرمشقت در گرمای شدید و سرمای طاقت فرسا تمام مهارت های مسلکی و نظامی مورد ضرورت یک افسر جوان ومبارز را بگونه احسن آموخته اند و در میادین دفاع مقدس از خاک و مردم شان حضور مستحکم خواهند داشت.

حیات الله یکتن از فارغان چنین می گوید درهمین حال، دگر جنرال پاینده محمد ناظم قوماندان عمومی واحد تعلیم وتربیه ستردرستیز وبرید جنرال احسان الله نظیم قوماندان پوهنتون مارشال فهیم از تغیرات نتیجه بخش و بلند رفتن ظرفیت ها درموسسات تعلیمی نظامی خبر دادند.

دگر جنرال بسم الله وزیری لوی درستیز قوای مسلح ضمن عرض تبریکی به افسران جوان فارغ شده، افزود: بی تردید به زور بازو و عزم راسخ شما راد مردان راستین کشور صلح واقعی به ارمغان خواهد آمد.

جنرال وزیری ادامه داد: این یک اتفاق نیست که شما اینجا ایستاده اید هر یک تان زحمات زیاد را متحمل شده وویژه گی ها فوق العاده را در این اکادمی کسب نموده اید به پیش بروید وبه توانایئ خویش متکی باشید. با قوت تمام و استفاده از تکتیک وتخنیک های مناسب جنگی در مقابل دشمنان ایستاده گی نموده ازمردم خود حفاظت و حراست نماید .

در اخیر سند فراغت انها توسط دگر جنرال وزیری در حالیکه معاون لوی درستیز در امور هوائی ورهبری تعلیم وتربیه اردوی ملی نیز حضور داشتند توزیع گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۷:۱۳
Background image

سفر سرپرست وزارت دفاع به ولایت فراه

اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملى همراه با جنرال اسکات میلر، قومندان عمومی نانو در...

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۸:۵۱
Background image

دیدار اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی از قول اردوی عملیات های خاص

بعد از ظهر امروز اسدالله خالد، سرپرست وزارت دفاع ملی همراه با جنرال اسکات میلر، قومندان...

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۴:۴۵
Background image

افتتاح دوره 24 کورس تخصصی تفتیش در وزارت دفاع ملی

​​​​​​​کورس دوره 24 تخصصی تفتیش وزارت دفاع ملی با شعار صادق باشید، راستکار باشید به...

BACK TO NEWS