شماره رایگان " 196 " سمع شکایات در وزارت دفاع ملی گشایش یافت

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۷:۲۹
شماره رایگان " 196 " سمع شکایات در وزارت دفاع ملی گشایش یافت

شماره رایگان "196" سمع شکایات در سرمفتشیت وزارت دفاع ملی در مراسم با حضور "شاه محمود میاخل" معاون اول وزارت دفاع ملی، منیره یوسف زاده معاون وزارت دفاع ملی در امور تعلیمات پرسونل و جنرالان و افسران در قرارگاه وزارت دفاع ملی گشایش یافت.

داکترعبدالناصر اصفیا سرمفتش وزارت دفاع ملی در آغاز مراسم در باره شماره رایگان 196 معلومات ارایه کرده و تاکید نمود که منسوبین وزارت دفاع ملی و خانواده های شهدا در سراسر افغانستان می توانند به طور 24 ساعت به شماره 196 تماس بگیرند و شکایات خود را درج کنند و به این شکایت ها مطابق قانون، اصول و پالیسی های وزارت دفاع ملی به موقع رسیدگی صورت خواهد گرفت.

او افزود که مردم نیز از سراسر کشور می توانند شکایت های شان نسبت به منسوبین اردوی ملی را با این مرکز شریک سازند.

شاه محمود میاخیل معاون اول وزارت دفاع ملی، ایجاد مرکز واحد سمع شکایات و فعال سازی شماره رایگا ن "196" را گام مهم در راستای اخذ شکایت منسوبان اردوی ملی و جلوگیری از فساد، رفتارهای نادرست و غیرقانونی، عنوان کرد.

منیره یوسف زاده معاون وزارت دفاع ملی در امور تعلیمات پرسونل در صحبت هایش ایجاد شماره 196 را اقدام نیک در راستای نهادینه سازی "اعتراض نسبت به کارهای فرا قانونی" عنوان نمود و تاکید کرد که منسوبین وزارت دفاع ملی، بدون هراس از افشای هویت شان می توانند به این شماره تماس گرفته و مشکلات و کارهای غیرقانونی را که در محیط کاری شان صورت می گیرند در مرکز واحد سمع شکایات ثبت کنند و به این شکایت ها به موقع رسیدگی خواهد شد.

رهبری وزارت دفاع ملی اطمینان می دهد، شکایت های که در مرکز سمع شکایات از طریق شماره رایگان 196 ثبت می گردند، بدون کدام ملاحظه یی فرا قانونی رسیدگی خواهد شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۶:۳۱
Background image

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی شدند

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۷:۲۹
Background image

تمامی مهاجمان تروریست توسط نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشته شدند

نیروهای ملی دفاعی و امنیتی ساختمان را که تروریستان در آن جابجا شده بودند و همچنان زندان ولایت ننگرهار از وجود تروریستان پاکسازی کردند.

در عملیات پاکسازی، تمامی ۱۰ تروریست که مجهز با. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۶:۱۲
Background image

زندان ننگرهار به گونه کامل از وجود تروریستان پاکسازی شد

در عملیات پاکسازی نیروهای دفاعی و امنیتی، ۵ تروریست در داخل زندان کشته شدند.

همچنان، ۳ زندانی توسط تروریست ها کشته شدند که در میان کشته شده ها، ۲ تن شان اعضای گروه طالبان هستند.

عملیا. . .

BACK TO NEWS