دیدار لوی درستیز قوای مسلح با جنرالان و افسران بلند رتبه‌ی اداره گذشته

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱۵ - ۱۹:۲۲
دیدار لوی درستیز قوای مسلح با جنرالان و افسران بلند رتبه‌ی اداره گذشته

قاری فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح با تعدادی از جنرالان و افسران اداره گذشته پس از ظهر امروز در مقر وزارت دفاع ملی دیدار نمود. 

لوی درستیز قوای مسلح در این دیدار ضمن قدردانی از حسن نیت و وطن‌دوستی آنان، گفت: آغوش نظام اسلامی بر روی تمام هموطنان عزیز ما باز است و همه می توانند با اطمینان کامل زندگی مصئون را در کنار فامیل های شان در کشور عزیز شان بگذرانند.

 سپس دگر جنرال افضل “امان” معاون اسبق وزارت دفاع ملی و تورن جنرال شعورگل قوماندان اسبق قول اردوی حکومت پیشین به نمایندگی از دیگران چالش ها و مشکلات شان را با لوی درستیز قوای مسلح شریک ساخته وعده سپردند در صورت نیاز آماده هرگونه همکاری و خدمت گذاری با وزارت دفاع ملی ا.ا.ا هستند.

همچنان جنرالان و افسران اداره قبلی یک قبضه شمشیر «کرچ» عسکری را به لوی درستیز قوای مسلح تقدیم نمودند و از جانب لوی درستیز قوای مسلح به آنان نیز تحایف تفویض گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۳ - ۲۲:۴۴
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی با سفیر جدید ترکیه دیدار نمود

مولوی محمد یعقوب«مجاهد»سرپرست وزارت دفاع ملی با آقای  جنک اونال سفیر جدید ترکیه در دفتر کارش ملاقات کرد.

مولوی محمد یعقوب «مجاهد»  ضمن خوش آمدید به سفیر جدید کشور ترکیه در رابطه به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۲۱:۷
Background image

لوی درستیز قوای مسلح کشور از قول اردوی ۲۰۵ البدر بازدید نمود

قاری فصیح الدین فطرت لوی درستیز قوای مسلح کشور از قول اردوی  ۲۰۵ البدر بازدید به عمل آورد. لوی درستیز کشور با قوماندان قول اردوی مذکور الحاجی ملا محمد خان "دعوت" و بسیاری از مسئولین و. . .

شنبه ۱۴۰۲/۸/۱۳ - ۱۱:۱۵
Background image

معاون اول وزارت دفاع ملی برای استقبال از مهاجران به تورخم سفر کرد

 الحاج ملا محمد فاضل "مظلوم" معاون اول وزارت دفاع ملی و هیأت همراه شان دیروز برای استقبال از مهاجران افغان که به جبر از طرف حکومت پاکستان اخراج می گردند به تورخم سفر کردند.
 
معاون اول. . .

BACK TO NEWS