به تعداد ۲۵ تن مجاهدین از کورس سه ماهه تفتيش فارغ شدند

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۷
به تعداد ۲۵ تن مجاهدین از کورس سه ماهه تفتيش فارغ شدند

۲۵ تن از مجاهدين قطعات و جزوتام های مرکزی و ساحوی امروز طی یک سلسله مراسم ویژه از سومین دوره تفتيش مقدماتی از ریاست تفتيش وزارت دفاع ملی فارغ شدند.

در این مراسم قاری فصیح الدین " فطرت "، لوی درستیز قوای مسلح، مفتی لطیف الله " حکیمی " سر مفتش وزارت دفاع ملی و جمعی از مسؤلین، منسوبین و مجاهدین این وزارت شرکت داشتند.

قاری فصیح الدین " فطرت " لوی درستیز قوای مسلح، دانش آموختگان را به انجام وظایف محوله راهنمایی کرد و از آنان خواست با کمال صداقت و ايمانداری به انجام وظایف محوله بپردازند.

همچنین مفتی لطیف الله " حکیمی " سر مفتش اين وزارت در سخنانی به فارغان آنان را به هوش و ذکاوت در عرصه تفتيش راهنمایی کرد و تاکيد نمود که امور شان را به خوبی پيش ببرند تا اداره به نحو بهتر پیشرفت نمايد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۲۱:۲۴
Background image

فراغت ۳۰۰ تن مجاهدین با اشتراک لوی درستیز قوای مسلح در فرقه ۲۱۹ عمر ثالث برگزار شد

۳۰۰ تن مجاهدین لوای اول فرقه ۲۱۹ عمر ثالث، پس از سپری نمودن یک دور تعلیمات "سه ماهه" نظامی، مسلکی و عقیدتی امروز طی مراسم ویژه ی با اشتراک قاری فصیح الدین فطرت لوی درستیز قوای مسلح،. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۸
Background image

کمپاین نهال شانی به منظور شگوفایی کشور در وزارت دفاع ملی آغاز شد

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح و حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز در صحن وزارت دفاع ملی بخاطر شگوفایی و سرسبزی کشور نهال شاندند.

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز. . .

جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۱
Background image

معاون لوی درستیز قوای مسلح کشور از سرحدات کشور دیدار کرد

حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز قوای مسلح در رأس یک هیأت نظامی از قطعات و جزوتام های سرحدی اردوی ملی اسلامی در ولایات بدخشان، ننگرهار، هرات، هلمند و پکتیا بازدید نمود.

معاون. . .

BACK TO NEWS