به تعداد ۲۵ تن مجاهدین از کورس سه ماهه تفتيش فارغ شدند

s.mohmand
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۷
به تعداد ۲۵ تن مجاهدین از کورس سه ماهه تفتيش فارغ شدند

۲۵ تن از مجاهدين قطعات و جزوتام های مرکزی و ساحوی امروز طی یک سلسله مراسم ویژه از سومین دوره تفتيش مقدماتی از ریاست تفتيش وزارت دفاع ملی فارغ شدند.

در این مراسم قاری فصیح الدین " فطرت "، لوی درستیز قوای مسلح، مفتی لطیف الله " حکیمی " سر مفتش وزارت دفاع ملی و جمعی از مسؤلین، منسوبین و مجاهدین این وزارت شرکت داشتند.

قاری فصیح الدین " فطرت " لوی درستیز قوای مسلح، دانش آموختگان را به انجام وظایف محوله راهنمایی کرد و از آنان خواست با کمال صداقت و ايمانداری به انجام وظایف محوله بپردازند.

همچنین مفتی لطیف الله " حکیمی " سر مفتش اين وزارت در سخنانی به فارغان آنان را به هوش و ذکاوت در عرصه تفتيش راهنمایی کرد و تاکيد نمود که امور شان را به خوبی پيش ببرند تا اداره به نحو بهتر پیشرفت نمايد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۱۸:۳۱
Background image

لوی درستیز قوای مسلح پس از دیدار از جزووتام های اردوی اسلامی در تخار عازم بدخشان شد و از فرقه ۲۱۹ عمر ثالث بازدید نمود

 قاری محمد فصیح الدین " فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در جریان سفرش به زون شمال و شمالشرق، پس از دیدوبازدید از کندک های دوم، سوم، پنجم و ششم سرحدی مستقر در ولسوالی های سرحدی ینگی قلعه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۹:۵۴
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از مرکز تعلیمی و قوماندانیت فرقه ۲۱۹ عمر ثالث

 قاری محمد فصیح الدین " فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در جریان سفرش به زون شمال از فرقه ۲۱۹عمر ثالث در ولایت بدخشان دیدن نموده و با رهبری فرقه یاد شده در رابطه به تحکیم امنیت مرز ها،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۲۳:۵
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی در دیدار با هیأت بلند پایه‌ی علمای جهان اسلام:《مسئله فلسطین درد مشترک همه مسلمانان جهان است》

 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، شام روز گذشته، با هیأت بلند پایه ی علمای جهان اسلام که به کابل تشریف آورده بودند، دیدار و گفتگو نمودند.

در نخست، سرپرست وزارت دفاع. . .

BACK TO NEWS