بیانیه مطبوعاتی مورخ 17 حمل، سال 1398 هجری خورشیدی

s.mohmand

کشته شدن 12 تن تروریست در نقاط مختلف کشور!

هلمند: در ولسوالی نهر سراج، از اثر ضربه هوائی نیرو های حمایت قاطع با هماهنگی نیرو های افغان 4 تن دهشت افگن کشته و یک باب قرارگاه دشمن از بین برده شده است .

پکتیکا: در ولسوالی های سروبی و برمل، از اثر ضربات هوائی نیرو های حمایت قاطع با هماهنگی نیرو های افغان، 4 تن دهشت افگن کشته شده اند.

زابل: در ولسوالی ارغنداب، از اثر ضربه هوائی نیرو های افغان به حمایت نیرو های اردوی ملی 2 تن دهشت افگن کشته، 2 تن زخمی و یک عراده موتر از بین برده شده است.

غزنی: در ولسوالی های مقر و قره باغ، در نتیجه انداخت متقابل پرسونل لوای سوم قول اردوی 203 تندر 2 تن دهشت افگن کشته و 4 تن زخمی گردیده اند.

بادغیس: در ولسوالی بالامرغاب، عملیات نیرو های اردوی ملی از زمین و هوا ادامه داشته ، به دشمن تلفات سنگین وارد گردیده ، جزئیات بیشتر در رابطه به تلفات دشمن در ختم عملیات به نشر میرسد.

عملیات ما در ولسوالی های ننگرهار، کندهار، هرات، فراه، بلخ و نیمروز به موفقیت ادامه دارد، که دستاورد های این عملیات بعدا از طریق رسانه های همه گانی به اطلاع هموطنان عزیز رسانیده خواهد شد.

با تاسف در این درگیری‌ها، تعدادی از نیروهای قهرمان اردوی ملی که با شجاعت تمام تا آخرین رمق حیات بخاطر دفاع از ارزش های والای انسانی و اسلامی رزمیدند نیز شهید و زخمی گردیده اند. رهبری وزارت دفاع ملی برای شهدا بهشت برین، برای زخمی ها شفای عاجل و برای خانواده های شان از بارگاه خداوند منان صبر جمیل استدعا می‌نماید. زخمی‌ها به اسرع وقت جهت تداوی به مراکز صحی اردوی ملی انتقال یافته‌اند.