نشست مشترک هماهنگی میان سخنگویان سکتور امنیتی و ادارات ملکی با حضور رهبری این ارگانها

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۲۰:۶
نشست مشترک هماهنگی میان سخنگویان سکتور امنیتی و ادارات ملکی با حضور رهبری این ارگانها

این جلسه و سیمینار چند روزه که به منظور هماهنگی بیشتر، موثر و معتبر سازی اخبار و گزارشات واحد های خبر رسانی در سطح مرکز و ولایات با اشتراک سخنگویان و مسوولین امور عامه قول اردو ها از وزارت دفاع ملی، سخنگویان قوماندانی های امنیه از وزارت امور داخله و سخنگویان ۳۴ ولایت اداره ارگان های محل دایر گردیده بود؛داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی کشور که در مراسم پایانی این سیمینار اشتراک کرده بود خطاب به سخنگویان گفت: شما پل ارتباطی میان مردم و دولت هستید و بر تقویت بیشتر روابط آنان با مردم، تاکید نمود.

مشاور شورای امنیت ملی از نقش موثر سخنگویان حکومت در امر رساندن پیام دولت به مردم و برعکس آن سخن زده تاکید کرد که منحیث یک تیم منسجم و توانا در مقابل شایع پراگنی افترأ و جنگ تبلیغاتی گروه تروریستی طالبان، آنچه واقعیت ها است به سمع مردم برسانید.

همچنان ستر جنرال مسعود اندرابی سرپرست وزارت امور داخله نیز از حضور فعال سخنگویان سکتور دفاعی و امنیتی و ادارات محلی در سطح مرکز و ولایات خرسندی نموده بر فعالیت معنا دار و پر رنگ شان در رسانه های اجتماعی و میان مردم تاکید ورزید.

سپس شاه محمود میاخیل معاون اول وزارت دفاع ملی بر اعتماد سازی و بلند بردن اعتبار خبر رسانی اداره حکومت تاکید ورزیده و تامین ارتباطات استراتیژیک میان حکومت و مردم را در امر تصمیم گیری رهبری دولت موثر خواند.

همچنان روح الله احمدزی، طارق آرین و نرگس مومند سخنگویان وزارت های دفاع ملی، امور داخله و ارگان های محل پیرامون چگونگی تامین هماهنگی بیشتر میان ادارات ملکی و نظامی سخنرانی نمودند.

وروستي خبرونه

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۴:۵۲
Background image

د دولتي سرچینو ناوړه ګټه اخستنه فساد دي موږ د فساد له منځه وړلو لپاره باید له ځانه پیل وکړو

 د ملي دفاع وزارت لومړي مرستیال، د شتمنیو د ثبت بررسۍ رییس، جنرالانو، افسرانو او د ملي اردو منسوبینو...

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۹ - ۱۷:۳۸
Background image

۱۲۷۹ تنه سرتیري او بریدملان د پوځي زدګړو له تر لاسه کولو وروسته فارغ شول

په ګډ محاربوي ښوونیز مرکز کې د ۲۰۰ ښځینه وو په ګډون د ۱۲۷۹ تنو سرتیرو او بریدملانو د فراغت مراسم...

شنبه ۱۳۹۹/۹/۸ - ۱۶:۵۳
Background image

د ملي اردو د سواد زده کړې برنامې د لومړۍ دورې فراغت

د ګډ محاربوي روزنیز مرکز څخه ۳۶۰ تنه سرتیري د سواد زده کړې برنامې څخه فارغ شول...

بېرته خبرونه ته