وزارت دفاع ملی برای یکهزار خانواده محترم شهدای اردوی ملی مواد خوراکی توزیع کرد

s.mohmand
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۹:۳۱
وزارت دفاع ملی برای یکهزار خانواده محترم شهدای اردوی ملی مواد خوراکی توزیع کرد

وزارت وزارت دفاع ملی در ادامه کمک و همکاری هایش به خانواده های معزز شهدای قهرمان اردوی ملی امروز چهارشنبه به ۱۰۰۰ خانواده محترم شهدای اردوی ملی در کابل مواد غذایی کمک کرد.

سترجنرال محمد یاسین ضیا لوی درستیز قوای مسلح در این برنامه با تقدیر و ستایش از قهرمانی های اردوی ملی از شهدای اردوی ملی به نیکی یاد کرد و تعهد سپرد که رهبری وزارت دفاع ملی، حمایت و پشتیبانی از خانواده معزز اردوی ملی را در صدر اولویت هایش قرار داده است و هیچگاهی در راستای رسیدگی به مشکل شان بی توجهی صورت نخواهد گرفت.

همچنان لوی درستیز قوای مسلح تاکید کرد که به زودی زمینه تحصیل برای بازمانده های شهدای اردوی ملی در داخل کشور نیز مساعد خواهد شد.

همچنان، منیره یوسف زاده معاون وزارت دفاع ملی در امور تعلیمات پرسونل از اصلاحات بنیادین اداری در بخش رسیدگی به مشکل شهدای محترم اردوی ملی خبر داد و گفت که از این پس، خانواده های شهدای اردوی ملی در راستای دریافت حقوق و امتیازات شان در وزارت دفاع ملی با مشکل رو به رو نخواهند شد.

خانواده های محترم شهدای اردوی ملی از کمک و همکاری های وزارت دفاع ملی اظهار سپاس و امتنان کرده و تاکید کردند که از اینکه فرزندان شان در راه آزادی و دفاع از افغانستان به شهادت رسیدند، افتخار می کنند.

وروستي خبرونه

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۳:۳۲
Background image

د افغانستان د ملي اردو د لوړو زده کړو، ښوونې او روزنې هر اړخیزه پالیسي وړاندې شوه

د هیواد د ملي اردو د لوړو زده کړو، ښوونې او روزنې د هر اړخیزې پالیسۍ د ښودلو مراسم نن د مارشال محمد قسیم فهیم په نظامي پوهنتون کې ترسره شول.

پدې مراسمو کې د ملي دفاع وزارت لومړي. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۱۱:۵۶
Background image

اروپایي اتحادیې له سفیر سره د ملي دفاع وزارت د سرپرست لیدنه

د ملي دفاع وزارت سرپرست ستر جنرال اسدالله خالد نن په خپل کاري دفتر...

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۴:۵
Background image

د ملي دفاع وزارت سرپرست ستر جنرال اسدالله خالد د خوست ولایت د امنیتي وضعیت د څیړنې په موخه دغه ولایت ته سفر وکړ

د ملي دفاع وزارت سرپرست ښاغلي ستر جنرال “اسدالله خالد” د ملي امنیت د لوی ریس جنرال “ضياء سراج” په ملتیا نن د خوست ولایت ته سفر وکړ او د دغه ولایت د امنیتي وضعیت د څیړنې په موخه یې د. . .

بېرته خبرونه ته