ملاقات سرپرست وزارت دفاع ملی با افغان های مقیم قطر  

s.mohmand
جمعه ۱۴۰۱/۴/۱۷ - ۲۳:۴۶
ملاقات سرپرست وزارت دفاع ملی با افغان های مقیم قطر  

مولوی محمد یعقوب مجاهد سرپرست وزارت دفاع ملی و هیت همراه شان در جریان سفر رسمی عصر امروز با افغان های مقیم قطر دیدن نمود.

در این ملاقات که در مقر سفارت افغانستان در دوحه تدویر یافته بود، سرپرست وزارت دفاع ملی از افغان های مقیم قطر خواست، تا دست به دست هم داده و در آبادی کشور شان سهیم شوند.

سرپرست وزارت دفاع ملی افزود: افغانستان خانه مشترک همه افغان هاست و دشمنان مردم افغانستان به تضاد های قومی، زبانی و مذهبی دامن  زده و میخواهند اتحاد و یکپارچه گی ما را برهم زند، پس در این شرایط لازم است تا یک دست شده و نگذاریم اتفاق و اتحاد ما از بین رود. ما افغان ها باید گذشته را فراموش کرده و با یک عزم و اراده قوی مصدر خدمت به کشور خویش گردیم.

 همچنان سرپرست وزارت دفاع ملی در رابطه به ملاقات خویش با امیر قطر در مورد صدور ویزه به افغان ها معلومات داده گفت: مشکلات افغانها در قسمت صدور ویژه با امیر قطر شریک ساخته شده که خوشبختانه وعده همکاری در این زمینه داده شده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۲۰:۲
Background image

به ریاست معاون لوی درستیز جلسه اصلاحی در لوای حمایه ‌‌و امنیت وزارت دفاع ملی دایر گردید

حاجی مالی خان “صدیق” معاون لوی درستیز در جلسه اصلاحی با مسولین و مجاهدین جزوتام های لوای حمایه و امنیت ستردرستیز اشتراک نمود.

معاون لوی درستیز ضمن توصیه‌ی مجاهدین به آراسته نمودن صورت. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۴:۱
Background image

فراغت ۱۵ تن مجاهدین از کورس تسهیلات انجینیری قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی

۱۵تن از مجاهدین که از جزوتام های مختلف وزارت دفاع ملی گرد هم آمده بودند پس از فراگیری تعلیمات مسلکی از کورس تسهیلات انجینیری که درقوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی برگزار گردیده بود. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۳:۳۶
Background image

فراغت ۵۱ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری» از کورس مسلکی مخابره و شفر محرم

۵۱ تن از مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ «المنصوری»، پس از سپری نمودن دوره دو ماه تعلیمات مسلکی و عملی در بخش های مخابره و شفر محرم موفقانه فارغ شدند. 

در مراسم فراغت مولوی محمد ایوب "خالد". . .

BACK TO NEWS