سفر اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی به ولسوالی اچین

zia_omid
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۲۲:۴
سفر اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی به ولسوالی اچین

اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی، مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله و جنرال میلر قومندان عمومی ماموریت حمایت قاطع در افغانستان، به هدف تقدیر از نیروهای افغان و ارزیابی وضعیت امنیتی امروز به ولسوالی اچین ننگرهار سفر کردند.

اسدالله خالد از فعالیت ها و دست آوردهای نیروهای ملی دفاعی و امنیتی در مبارزه با تروریست ها در شرق کشور به خصوص شکست داعش در ولسوالی اچین ننگرهار، قدردانی و سپاسگزاری کرد.

نیروهای ملی دفاعی و‌ امنیتی در عملیات های اخیر شان در ولسوالی اچین ننگرهار، تلفات سنگین به گروه‌ داعش وارد کردند و از اثر فشارهای نظامی کم سابقه نیروهای افغان، نزدیک به ۱۰۰۰ جنگجوی داعش با اعضای خانواده شان به نیروهای اردوی ملی تسلیم شدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۶:۳۱
Background image

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی شدند

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۷:۲۹
Background image

تمامی مهاجمان تروریست توسط نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشته شدند

نیروهای ملی دفاعی و امنیتی ساختمان را که تروریستان در آن جابجا شده بودند و همچنان زندان ولایت ننگرهار از وجود تروریستان پاکسازی کردند.

در عملیات پاکسازی، تمامی ۱۰ تروریست که مجهز با. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۶:۱۲
Background image

زندان ننگرهار به گونه کامل از وجود تروریستان پاکسازی شد

در عملیات پاکسازی نیروهای دفاعی و امنیتی، ۵ تروریست در داخل زندان کشته شدند.

همچنان، ۳ زندانی توسط تروریست ها کشته شدند که در میان کشته شده ها، ۲ تن شان اعضای گروه طالبان هستند.

عملیا. . .

BACK TO NEWS