بازدید سرپرست وزارت دفاع ملی از نقطه فرضی دیورند و قطعات و جزوتام های مستقر در ولایت ننگرهار

s.mohmand
جمعه ۱۴۰۱/۳/۶ - ۲۳:۱
بازدید سرپرست وزارت دفاع ملی از نقطه فرضی دیورند و قطعات و جزوتام های مستقر در ولایت ننگرهار

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی امروز در سفری به ولایت ننگرهار؛ ضمن بازدید از قطعات و جزوتام های قول اردوی ۲۰۱ خالد بن ولید مستقر در  ولسوالی های اچین، غنی خیل، نازیان، مهمندره، لعلپور، گوشته و از ساحات فرضی دیورند نیز دیدن نمود.

سرپرست وزارت دفاع ملی، در این سفر با مسولین مربوطه روی موضوعات مورد نظر گفتگو نموده و فعالیت های نیروهای دفاعی را در قسمت تامین امنیت و دفاع از خاک مورد ستایش قرار داد.

در ادامه این دیدارها سرپرست وزارت دفاع ملی، مجاهدین را به بیداری و دفاع از تمامیت ارضی کشور تاکید نموده و از ان‌ها خواست تا در راستای خدمت گزاری به مردم همکاری های همه جانبه را داشته باشند.

سرپرست وزارت دفاع ملی، ضمن استماع مشکلات و پیشنهادات مسولان هدایات و دساتیر لازم را در زمینه صادر نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت دفاع ملی از قوماندانیت صحیه ستردرستیز دیدن نمود

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی در حالی که ایشان را دوکتور محمدطاهر "احرار" قوماندان صحیه ستردرستیز همرای می کرد از بخش های مختلف تازه ایجاد شده و پولیکلینک این قوماندانی. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۲:۳۸
Background image

فراغت ۵۰۰ تن مجاهدین قول اردوی ۲۰۳ منصوری با اشتراک معاونین  وزارت دفاع ملی و ستردرستیز برگزار شد

به تعداد ۵۰۰ تن مجاهدین پس از فراگیری آموزش های نظامی، مسلکی و عقیدتی ۳ ماهه روز گذشته، طی برگزاری مراسم ویژه ی از مرکز تعلیمی قول اردوی ۲۰۳ منصوری فراغت حاصل نمودند.

در مراسم فراغت. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۲۱:۰
Background image

فراغت ۱۲۰۰ تن سرباز از قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی حضرت عبدالله ابن مسعود "رض"

به تعداد ۱۲۰۰ تن مجاهدین پس از سپری نمودن سه و نیم تعلیمات نظامی، نظری و مسلکی در مکتب تعلیمی قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی حضرت عبدالله ابن مسعود "رض"، امروز طی برگزاری مراسم خاص. . .

BACK TO NEWS