وزارت دفاع ملی برای یکهزار خانواده محترم شهدای اردوی ملی مواد خوراکی توزیع کرد

s.mohmand
Wed, Jul 29 2020 7:31 PM
وزارت دفاع ملی برای یکهزار خانواده محترم شهدای اردوی ملی مواد خوراکی توزیع کرد

وزارت وزارت دفاع ملی در ادامه کمک و همکاری هایش به خانواده های معزز شهدای قهرمان اردوی ملی امروز چهارشنبه به ۱۰۰۰ خانواده محترم شهدای اردوی ملی در کابل مواد غذایی کمک کرد.

سترجنرال محمد یاسین ضیا لوی درستیز قوای مسلح در این برنامه با تقدیر و ستایش از قهرمانی های اردوی ملی از شهدای اردوی ملی به نیکی یاد کرد و تعهد سپرد که رهبری وزارت دفاع ملی، حمایت و پشتیبانی از خانواده معزز اردوی ملی را در صدر اولویت هایش قرار داده است و هیچگاهی در راستای رسیدگی به مشکل شان بی توجهی صورت نخواهد گرفت.

همچنان لوی درستیز قوای مسلح تاکید کرد که به زودی زمینه تحصیل برای بازمانده های شهدای اردوی ملی در داخل کشور نیز مساعد خواهد شد.

همچنان، منیره یوسف زاده معاون وزارت دفاع ملی در امور تعلیمات پرسونل از اصلاحات بنیادین اداری در بخش رسیدگی به مشکل شهدای محترم اردوی ملی خبر داد و گفت که از این پس، خانواده های شهدای اردوی ملی در راستای دریافت حقوق و امتیازات شان در وزارت دفاع ملی با مشکل رو به رو نخواهند شد.

خانواده های محترم شهدای اردوی ملی از کمک و همکاری های وزارت دفاع ملی اظهار سپاس و امتنان کرده و تاکید کردند که از اینکه فرزندان شان در راه آزادی و دفاع از افغانستان به شهادت رسیدند، افتخار می کنند.

Latest news

Sun, Jul 26 2020 1:32 PM
Background image

Launch of the Comprehensive Policy for Training, Education and Higher Education of the Afghan National Army

The Comprehensive Policy for Training, Education and Higher Education of the Afghan National Army was launched in the Marshal Fahim National Defense University, on Sunday, July 26, 2020. . .

Fri, Jun 12 2020 9:50 PM
Background image

Acting Minister of Defense visits Logar province

His excellency Assadullah Khalid acting defense minister travelled...

BACK TO NEWS